Last minute Turecká riviéra

Turecká riviéra last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Tureckou riviéru. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Turecku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Tureckou riviéru a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů na Tureckou riviéru vybíráme

Blue Waters Club *****
29.5.(Út) - 6.6.(St), 7 nocí
Hotel Hotel***** Blue Waters Club, Turecká riviéra - foto objektuletecky, all inclusive
31.890,- Kč, 12.790,- Kč
Delphin Palace *****
29.5.(Út) - 6.6.(St), 7 nocí
Hotel Hotel***** Delphin Palace, Turecká riviéra - foto objektuletecky, all inclusive
37.780,- Kč, 16.680,- Kč
Pasha´S Princess ****
26.5.(So) - 3.6.(Ne), 8 nocí
Hotel Hotel**** Pasha´S Princess, Turecká riviéra - foto objektuletecky, all inclusive
20.790,- Kč, 9.390,- Kč
Anitas Beach ****
26.5.(So) - 3.6.(Ne), 8 nocí
Hotel Hotel**** Anitas Beach, Turecká riviéra - foto objektuletecky, all inclusive
16.990,- Kč, 7.990,- Kč
Melissa ***
26.5.(So) - 3.6.(Ne), 8 nocí
Hotel Hotel*** Melissa, Turecká riviéra - foto objektuletecky, all inclusive
15.390,- Kč, 7.290,- Kč
Monte Carlo ***
26.5.(So) - 3.6.(Ne), 8 nocí
Hotel Hotel*** Monte Carlo, Turecká riviéra - foto objektuletecky, all inclusive
16.990,- Kč, 8.190,- Kč

Turecká riviéra - last minute zájezdy

Turecká riviéra - ilustrační fotografie Turecká riviéra - ilustrační fotografie Turecká riviéra - ilustrační fotografie

Především nekonečné kilometry bílých písečných pláží jsou hlavními lákadly last minute zájezdů do Turecka do oblasti nazývané Turecká riviéra. Ta se táhne podél pobřeží Středozemního moře od města Kemer přes největší město v oblasti Antalya až k Alanyi na východě. Je ideálním místem pro dovolenou u moře pro všechny, kdo si chce v čase volna a odpočinku dokonale užít slunce, moře a krásných písečných pláží. Turecká riviéra má těchto nezbytných předpokladů pro příjemnou dovolenou na rozdávání.

Prázdninová oblast Turecká riviéra se nachází na břehu Antalyjského zálivu a z pohledu cestovního ruchu se začala rozvíjet až teprve ke konci minulého století. Jde tedy o poměrně mladou destinaci. To jí ale nic neubírá na atraktivitě. Dnes je Turecká riviéra rozvinutou oblastí pro letní dovolenou u moře s kvalitní a propracovanou infrastrukturou. Během krátké doby se stala uznávaným a vyhledávaným centrem cestovního ruchu v Turecku a její návštěvníci tady najdou mnohá letoviska, které jsou svým hostům nejen na leteckých zájezdech s last minute slevou schopny poskytnout ubytování i doplňkové služby na velmi vysoké úrovni. Přímo u pláží tady byly postaveny luxusní hotely s bazény, velmi příjemné apartmány i výhodné rodinné penziony. O zábavu turistů po setmění se četné restaurace, bary, diskotéky a daší noční podniky.

Hlavním důvodem, proč je Turecká riviéra mezi turisty tak oblíbená, je její stálé slunečné počasí. To svým charakterem připomíná letoviska v Egyptě, který je známý svým neustále modrým nebem bez jediného mráčku. K vůbec největším lákadlům Turecké riviéry patří jedny z nejkrásnějších pláží nejen v Turecku, ale v celé Evropě. Ty mají, podobně jako pláže v Řecku nebo Bulharsku, ve většině případů písčitý povrch a last minute zájezdy na Tureckou riviéru tak jsou velmi oblíbené i mezi rodinami s malými dětmi.

Pláže Turecké riviéry doslova zvou své návštěvníky k tomu, aby v čase své zasloužené dovolené u moře odpočívali nebo se opalovali na plážových lehátkách, popřípadě aktivní jedinci a sportovci aby se věnovali četným plážovým nebo vodním sportům. Kromě téměř dokonalých míst pro koupání a dovádění v průzračně čistém moři nabízí Turecká riviéra turistům, kteří sem přiletěli třeba na nějaký last minute zájezd, k prozkoumávání a bližšímu poznání také krásnou a v mnoha případech též nedotčenou přírodu. Směrem na sever, do vnitrozemí, se do výšky zvedá pohoří Taurus, které nabízí aktivním jedincům široké možnosti pro pěší turistiku nebo výlety na horských kolech.

Nejvýchodnějším letoviskem prázdninové oblasti Turecká riviéra je město Alanya. Při pohledu od moře se za městem zvedají vrcholky pohoří Taurus a vytvářejí tak městu nezapomenutelnou kulisu. Alanya je rušným prázdninovým resortem, v jehož blízkosti se nechází hned několik jedinečných pláží. K těm nejznámějším patří Kleopatřina pláž, kterou omývají průzračné vody Středozemního moře. Na turisty, kteří přiletěli do Alanyie strávit svou letní last minute dovolenou, tady čekají takřka nekonečné možnosti odpočinku, sportu a společenského vyžití. Pobřeží v okolí Alanyie lemují mnohé hotelové komplexy, apartmány a penziony. Nechybí samozřejmě ani obchody a obchůdky, restaurace s nabídkou lahodných pokrmů z turecké i mezinárodní kuchyně a mnohá zábavních zařízení. Určitě stojí za to udělat si během zájezdu do Alanyie čas a vydat se na prohlídku místního přístavu.

Velmi oblíbeným letoviskem regionu Turecká riviéra je malebné město Side. Na ty, kdo je zvolí jako místo pobytu v Turecku, tady čeká spousta historických památek, které určitě stojí za bližší poznání, ale také množství restaurací, kaváren a v neposlení řadě též obchodů a krámků. V historickém jádru města mohou turisté obdivovat ruiny dávných byzantských kostelů, svatyní a starých římských lázní. K nejvýznamnějším památkám letoviska Side patří amfiteátr ze 2. století, který se nachází na téměř každé pohlednici z tohoto oblíbeného letoviska. Stejně jako v případě Alanyie, i u Side mají jeho návštěvníci k dispozici hned několik pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Mladší generace a ti z turistů, kteří se během last minute zájezdu rádi baví, se do Side sjíždějí i z okolních letovisek kvůli známé a vyhlášené diskotéce pod širým nebem.

Teprve nedávno se začala Turecká riviéra pyšnit moderním a luxusním letoviskem Belek. Kdo hledá klidné a současně luxusní místo pro prožití letní dovolené v Turecku, měl by zauvažovat nad pobytem v Beleku. Toto novotou zářící prázdninové letovisko je tvořeno z velké části luxusními hotelovými komplexy, které byly vkusně zasazeny do rozlehlých a pečlivě udržovaných zahrad a parků. Hoteloví hosté tady mají jen pár kroků od svých resortů 12 kilometrů dlouhou písečnou pláž, která bývá i v nejvyšší sezóně poloprázdná. Belek je také častou volbou mezi příznivci golfu, neboť v těsné blízkosti letoviska byla vybudována hned čtyři hřiště pro tento sport.

Dalším z letovisek, kvůli kterým je Turecká riviéra častou volbou mezi turisty, mířícími do Turecka na letecké zájezdy last minute, je Kemer. Toto nevelké městečko na samém západním cípu Turecké riviéry je usazeno do sytě zelené krajiny na úpatí hor. Jeho návštěvníci si mohou během dovolené v Turecku užívat lenošení na dlouhých oblázkových plážích, dováděním v křišťálově čistých vodách Středozemního moře i romantických vycházek směrem do hor, které vedou zelenými piniovými háji. Díky členitému pobřeží je Kemer známý svým velkým množstvím malebných zátok a pohádkových zálivů, které přitahují romanticky zaměřené turisty. Městečko Kemer je protkané sítí křivolakých uliček, které ukrývají restaurace, taverny a kavárny, zvoucí k posezení v chladivém stínu, stejně jako jsou zde k nalezení desítky krámků a obchůdků se vším možným zbožím.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Turecké riviéře s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AcarHotel***
Alanya

Hotel**** AcarHotel****
Alanya

Hotel***** Adalya ArtsideHotel*****
Manavgat

Hotel***** Adalya Art SideHotel*****
Side

Hotel***** Adalya Art SideHotel*****
Side

Hotel***** Adalya EliteHotel*****
Antalya

Hotel***** Adalya Elite LaraHotel*****
Antalya

Hotel***** Adalya Elite LaraHotel*****
Antalya

Hotel***** Adam & EveHotel*****
Belek

Hotel***** Adam & EveHotel*****
Belek

  Následující Zobrazit další hotely na Turecké riviéře1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66
Turecká riviéra - další odkazy

Turecká Riviéra - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Tureckou riviéru, naleznete na stránce slev na zájezdy na Tureckou riviéru. Kompletní nabídku zájezdů na Tureckou riviéru lze nalézt na stránce zájezdy na Tureckou riviéru.

Turecká riviéra - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd na Tureckou riviéru ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli na Tureckou riviéru vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Turecka, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Turecku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než na Turecké riviéře.

  Hledat last minute

  Hledat last minute

  pobytové
  lyžařské
  Novinky

  Novinky

  9.5.2018
  Last minute Mallorca 7.990,-

  Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

  2.5.2018
  Prázdniny v Bulharsku

  Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

  26.4.2018
  Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

  Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

  Kontakty

  Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
  Aktuální výše slev na zájezdy

  Největší slevy na zájezdy

  Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

  O e-zajezdy.cz

  O e-zajezdy.cz

  Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

  Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

  Také provozujeme

  VLNA.cz, 2018

  TOPlist