Francie lyžařské zájezdy

Lyžařské zájezdy Francie

Chystáte se na lyžování a cílem vaší cesty má být Francie? Vyberte si z naší aktuální nabídky lyžařských zájezdů a prožijte ve Francii skvělou zimní dovolenou.

Formulář pro vyhledávání lyžování ve Francii je předvyplněný, stačí pouze zadat termín (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Francie. Nabízené zájezdy do Francie pořádají několika sezónami prověřené a samozřejmě pojištěné cestovní kanceláře.

do Francie - lyžařské oblasti

Lyžařské zájezdy do Francie

Aktuálně nabízíme lyžařské zájezdy do Francie do následujících lyžařských oblastí a regionů.

  Zimní dovolená a lyžování Francie

  Le Devoluy Val d'Isere Les Deux Alpes

  Francouzská lyžařská dovolená je jiná než v ostatních alpských regionech a zemích. Každý, kdo již někdy byl ve Francii na lyžích nebo na snowboardu, to může potvrdit. Návštěvníci francouzských Alp mají na výběr mezi 220 středisky zimních sportů. Lyžařská střediska se nacházejí ve středních a vysokých nadmořských výškách, jsou moderní, ale každého jistě uchvátí svým půvabem i tradiční lyžařské vesničky. Francouzské lyžařské oblasti umožňují všechny druhy zimních sportů takže nudit se zde zrčitě nebudete.

  Jako nejzábavnější, s nejpestřejší nabídkou zimních sportů, je hodnocena oblast Val d'Isere, Chamonix na úpatí Mont Blancu láká všechny odvážlivce na své černé tratě, v La Bresse najdete od každého trochu a skvělé je také lyžování na svazích v Tignes nebo na snowboardu v Les Trois Vallées. Každá oblast je trochu jiná, ale veřte, že všude budete spokojeni a získáte cenné rady jak nejlépe strávit vaší zimní dovolenou.

  S rozvojem zimních středisek ve Francii, začali bohužel upadat ty původní staré domy a lyžařské chaty. Francouzi se začali držet hesla: Co nejkratší vzdálenost k lyžařským možnostem. A tak místo toho zde najdete velkokapacitní byty a apartmány ve všech cenových relacích kde se vám může stát, že budete ubytováni přímo na sjezdovce. Jako příklad uvádíme středisko Val Thorens kde platí, že lyžujete přímo od zápraží. Zimní dovolená ve Francii je skvělá věc pro všechny, kteří přikládají velkou důležitost skvěle si zalyžovat na spoustě sněhu a poznat okolní nádhernou krajinu. Zimní dovolená prožitá ve francouzských Alpách je nezapomenutelný zážitek.

  Francie - další odkazy

  Zájezdy na hory do Francie - mohlo by vás zajímat

  Nabídku dalších hotelů a apartmánů ve Francii lze nalézt na stránce lyžování Francie. Veškeré ubytování nabízí cestovní kancelář VLNA.cz, která se na lyžování v Alpách dlouhodobě specializuje.

  Francie - alternativní nabídky

  Na lyžování do Francie ne? A co jiné hory?

  Naše nabídka lyžařských zájezdů do Francie vás nezaujala? Zkuste nějakou jinou destinaci kde si budete moci též užít skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další (a určitě též dobré) tipy na lyžovačku a zimní dovolenou.

  Hledat zájezd

  Hledat zájezd

  pobytové
  lyžařské
  Novinky

  Novinky

  12.6.2018
  Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

  Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

  7.6.2018
  Dovolená v Bulharsku s all inclusive

  Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

  30.5.2018
  Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

  Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

  Kontakty

  Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
  Aktuální výše slev na zájezdy

  Největší slevy na zájezdy

  Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

  O e-zajezdy.cz

  O e-zajezdy.cz

  Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

  Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

  Také provozujeme

  VLNA.cz, 2018

  TOPlist