Lyžařské zájezdy Alpe d´Huez

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Alpe d´Huez. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Francie a chcete v Alpe d´Huez strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Alpe d´Huez, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Alpe d´Huez.

Lyžařské zájezdy do Alpe d´Huez

Zájezdy Alpe d´Huez - ilustrační fotografie Zájezdy Alpe d´Huez - ilustrační fotografie Zájezdy Alpe d´Huez - ilustrační fotografie

Francouzská lyžařská oblast Alpe d´Huez patří mezi desítku největších a nejlepších evropských oblastí a zároveň i nejmodernějších. Nachází se v Savojských Alpách v blízkosti ledovce Pic Blanc a pohoří Grandes Rousses. Nadmořská výška od 1250 do 3330 m zaručuje dobré sněhové podmínky až do jara. K dispozici je okolo 248 km dobře udržovaných lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti. 82 vleků a lanovek zajistí rychlou přepravu a žádné dlouhé fronty. Ubytování je zajištěno v apartmánových rezidencích, které se nacházejí v těsné blízkosti lyžařských svahů.

Zdejší sjezdovky poskytnou vyžití pro všechny lyžaře. Pro začátečníky je jich spousta v nižších polohách oblasti. Zkušenější lyžaři ocení velké množství náročnějších tratí u ledovce Pic Blanc odkud se dostanete k velice obtížným a prudkým terénům. Opravdovým unikátem je černá sjezdovka Sarenne, která se svými 16 km a převýšením 2000 m patří mezi nejdelší evropské sjezdy. Pro snowboardisty je zde připraveno několik snowparků s U-rampou, boardercrossem a mnoha přírodními překážkami.

Celá oblast Alpe d´Huez je ideálním místem pro strávení zimní dovolené prozářené všudypřítomným sluníčkem. A pokud by zrovna nesvítilo máte spoustu jiných sportovních možností jak vyplnit čas. Bazén, sauna, fitness, tenis, stolní tenis, metaná, squash, horolezecká stěna, bruslení na ledě, bobová dráha, jízda s psím spřežením či na saních, výlet na sněžnicích a oblíbené lanové centrum je jen malý výčet z možností co zde podniknout. Večer vyrazit s přáteli do restaurace či se jít pobavit na diskotéku je nejlepší zakončení dne. Tak neváhejte a přijeďte se sami přesvědčit o možnostech, které nabízí oblast Alpe d´Huez.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Alpe d´Huez

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Studio / Apartmán** No Name Alpe d´HuezStudio / Apartmán**
Alpe d´Huez

Studio / Apartmán*** Residence Crystal BlancStudio / Apartmán***
Vaujany

Studio / Apartmán**** Residence Les Balcons d´AuréaStudio / Apartmán****
Auris en Oisans

Studio / Apartmán*** Residence Les Ecrins d´HuezStudio / Apartmán***
Alpe d´Huez

Alpe d´Huez - další odkazy

Zájezdy na hory do Alpe d´Huez - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Alpe d´Huez? Širokou nabídku ubytování v Alpe d´Huez nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Francie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

26.2.2018
Zahajte letní sezónu v Řecku

Řecko – ostrov Kréta – Anissaras na 11 dní s all inclusive za 12.190,-. Termín: 30.5. (St) – 9.6. (So) s odletem z Prahy. Hotel… [více]

22.2.2018
Egypt s poklidnou atmosférou

Egypt – Hurghada na osm dní letecky z Prahy s all inclusive za 11.490,-. Termín 8.3. (Čt) – 15.3. (Čt). Hilton Long Beach Resort Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist