Lyžařské zájezdy Alpe d´Huez

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Alpe d´Huez. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Francie a chcete v Alpe d´Huez strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Alpe d´Huez, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Alpe d´Huez.

Lyžařské zájezdy do Alpe d´Huez

Zájezdy Alpe d´Huez - ilustrační fotografie Zájezdy Alpe d´Huez - ilustrační fotografie Zájezdy Alpe d´Huez - ilustrační fotografie

Francouzská lyžařská oblast Alpe d´Huez patří mezi desítku největších a nejlepších evropských oblastí a zároveň i nejmodernějších. Nachází se v Savojských Alpách v blízkosti ledovce Pic Blanc a pohoří Grandes Rousses. Nadmořská výška od 1250 do 3330 m zaručuje dobré sněhové podmínky až do jara. K dispozici je okolo 248 km dobře udržovaných lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti. 82 vleků a lanovek zajistí rychlou přepravu a žádné dlouhé fronty. Ubytování je zajištěno v apartmánových rezidencích, které se nacházejí v těsné blízkosti lyžařských svahů.

Zdejší sjezdovky poskytnou vyžití pro všechny lyžaře. Pro začátečníky je jich spousta v nižších polohách oblasti. Zkušenější lyžaři ocení velké množství náročnějších tratí u ledovce Pic Blanc odkud se dostanete k velice obtížným a prudkým terénům. Opravdovým unikátem je černá sjezdovka Sarenne, která se svými 16 km a převýšením 2000 m patří mezi nejdelší evropské sjezdy. Pro snowboardisty je zde připraveno několik snowparků s U-rampou, boardercrossem a mnoha přírodními překážkami.

Celá oblast Alpe d´Huez je ideálním místem pro strávení zimní dovolené prozářené všudypřítomným sluníčkem. A pokud by zrovna nesvítilo máte spoustu jiných sportovních možností jak vyplnit čas. Bazén, sauna, fitness, tenis, stolní tenis, metaná, squash, horolezecká stěna, bruslení na ledě, bobová dráha, jízda s psím spřežením či na saních, výlet na sněžnicích a oblíbené lanové centrum je jen malý výčet z možností co zde podniknout. Večer vyrazit s přáteli do restaurace či se jít pobavit na diskotéku je nejlepší zakončení dne. Tak neváhejte a přijeďte se sami přesvědčit o možnostech, které nabízí oblast Alpe d´Huez.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Alpe d´Huez

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Alpe d´Huez žádné hotely s volnými termíny.
Alpe d´Huez - další odkazy

Zájezdy na hory do Alpe d´Huez - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Alpe d´Huez? Širokou nabídku ubytování v Alpe d´Huez nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Francie a lyžování

Alpe d´Huez - alternativní nabídky

Lyžování v Alpe d´Huez vás nezlákalo?

Pokud vás naše nabídka lyžařských zájezdů do Alpe d´Huez nezaujala, zkuste se podívat na jinou oblast, kde si můžete užít ve Francii skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další tipy na perfektní zimní dovolenou.

  Hledat zájezd

  Hledat zájezd

  pobytové
  lyžařské
  Novinky

  Novinky

  12.6.2018
  Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

  Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

  7.6.2018
  Dovolená v Bulharsku s all inclusive

  Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

  30.5.2018
  Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

  Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

  Kontakty

  Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
  Aktuální výše slev na zájezdy

  Největší slevy na zájezdy

  Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

  O e-zajezdy.cz

  O e-zajezdy.cz

  Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

  Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

  Také provozujeme

  VLNA.cz, 2018

  TOPlist