Lyžařské zájezdy La Plagne

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do La Plagne. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Francie a chcete v La Plagne strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do La Plagne, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do La Plagne.

Lyžařské zájezdy do La Plagne

Zájezdy La Plagne - ilustrační fotografie Zájezdy La Plagne - ilustrační fotografie Zájezdy La Plagne - ilustrační fotografie

Francouzská lyžařská oblast La PLagne se nachází v Savojských Alpách v nadmořské výšce od 1250 do 3250 m. Hlavním lákadlem této oblasti je 3415 m vysoký vrchol Dome de Bellecôte, který vyhledávají zkušení lyžaři pro jeho sjezdovky v barvě černé. Dva ledovce Chalupe a Varet zaručují možnost lyžování i v létě. Pro lyžaře je připraveno 225 km dobře upravených lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti s 89 vleky a lanovkami. Dokonce máte možnost vyzkoušet olympijské dráhy na boby a saně.

Největší počet sjezdovek je v lehkém stupni obtížnosti což je ideální pro lyžařské začátečníky a mírně pokročilé. Najdeme je ve střediscích Plagne Center, Belle Plagne a Plagne Bellecôte. Naopak zkušenější lyžaři a freestylisté určitě ocení obtížnější svahy okolo ledovce Dome de Bellecôte. Pro snowboardisty je zde k dispozici hned 6 snowparků s mnoha přírodními překážkami a běžkařům je vyhrazeno 60 km tratí vedoucích nádhernou přírodou. Jako další nabídka jsou zde sportovní možnosti mimo sjezdovky jako je např. bazén v Plagne Bellecôte, sauna, solárium, diskotéka, bowling, posilovna, horolezecká stěna, bruslení v Plagne Bellecôte a Aime La Plagne, tenis nebo jízda na bobové dráze v La Roche.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do La Plagne

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v La Plagne žádné hotely s volnými termíny.
La Plagne - další odkazy

Zájezdy na hory do La Plagne - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v La Plagne? Širokou nabídku ubytování v La Plagne nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Francie a lyžování

La Plagne - alternativní nabídky

Lyžování v La Plagne vás nezlákalo?

Pokud vás naše nabídka lyžařských zájezdů do La Plagne nezaujala, zkuste se podívat na jinou oblast, kde si můžete užít ve Francii skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další tipy na perfektní zimní dovolenou.

  Hledat zájezd

  Hledat zájezd

  pobytové
  lyžařské
  Novinky

  Novinky

  12.6.2018
  Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

  Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

  7.6.2018
  Dovolená v Bulharsku s all inclusive

  Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

  30.5.2018
  Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

  Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

  Kontakty

  Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
  Aktuální výše slev na zájezdy

  Největší slevy na zájezdy

  Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

  O e-zajezdy.cz

  O e-zajezdy.cz

  Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

  Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

  Také provozujeme

  VLNA.cz, 2018

  TOPlist