Lyžařské zájezdy La Plagne

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do La Plagne. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Francie a chcete v La Plagne strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do La Plagne, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do La Plagne.

Lyžařské zájezdy do La Plagne

Zájezdy La Plagne - ilustrační fotografie Zájezdy La Plagne - ilustrační fotografie Zájezdy La Plagne - ilustrační fotografie

Francouzská lyžařská oblast La PLagne se nachází v Savojských Alpách v nadmořské výšce od 1250 do 3250 m. Hlavním lákadlem této oblasti je 3415 m vysoký vrchol Dome de Bellecôte, který vyhledávají zkušení lyžaři pro jeho sjezdovky v barvě černé. Dva ledovce Chalupe a Varet zaručují možnost lyžování i v létě. Pro lyžaře je připraveno 225 km dobře upravených lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti s 89 vleky a lanovkami. Dokonce máte možnost vyzkoušet olympijské dráhy na boby a saně.

Největší počet sjezdovek je v lehkém stupni obtížnosti což je ideální pro lyžařské začátečníky a mírně pokročilé. Najdeme je ve střediscích Plagne Center, Belle Plagne a Plagne Bellecôte. Naopak zkušenější lyžaři a freestylisté určitě ocení obtížnější svahy okolo ledovce Dome de Bellecôte. Pro snowboardisty je zde k dispozici hned 6 snowparků s mnoha přírodními překážkami a běžkařům je vyhrazeno 60 km tratí vedoucích nádhernou přírodou. Jako další nabídka jsou zde sportovní možnosti mimo sjezdovky jako je např. bazén v Plagne Bellecôte, sauna, solárium, diskotéka, bowling, posilovna, horolezecká stěna, bruslení v Plagne Bellecôte a Aime La Plagne, tenis nebo jízda na bobové dráze v La Roche.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do La Plagne

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Location Belle PlagneHotel***
Belle Plagne

Hotel*** P&V Les ConstellationsHotel***
Belle Plagne

Studio / Apartmán*** Residence Chalet de MontchavinStudio / Apartmán***
La Plagne

Studio / Apartmán**** Rezidence BellecoteStudio / Apartmán****
La Plagne

La Plagne - další odkazy

Zájezdy na hory do La Plagne - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v La Plagne? Širokou nabídku ubytování v La Plagne nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Francie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

26.2.2018
Zahajte letní sezónu v Řecku

Řecko – ostrov Kréta – Anissaras na 11 dní s all inclusive za 12.190,-. Termín: 30.5. (St) – 9.6. (So) s odletem z Prahy. Hotel… [více]

22.2.2018
Egypt s poklidnou atmosférou

Egypt – Hurghada na osm dní letecky z Prahy s all inclusive za 11.490,-. Termín 8.3. (Čt) – 15.3. (Čt). Hilton Long Beach Resort Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist