Lyžařské zájezdy Le Grand Massif

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Le Grand Massif. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Francie a chcete v Le Grand Massif strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Le Grand Massif, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Le Grand Massif.

Lyžařské zájezdy do Le Grand Massif

Zájezdy Le Grand Massif - ilustrační fotografie Zájezdy Le Grand Massif - ilustrační fotografie Zájezdy Le Grand Massif - ilustrační fotografie

Lyžařskou oblast Le Grand Massif nalezneme v Horním Savojsku asi 75 km východním směrem od Ženevy. V její blízkosti se také nachází majestátní horský masiv Mont Blanc. Oblast Le Grand Massif vznikla roku 1980 a tvoří ji pět navzájem propojených lyžařských středisek - Les Carroz, Morillon, Sixt, Samoëns a Flaine. Pyšní se titulem 4. nejrozsáhlejší oblast Francie. K dispozici nám tu je asi 265 km dobře upravovaných lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti obsluhovaných 78 přepravními zařízeními.

Tato oblast je známá dostatem sněhu a téměř neexistujícími frontami na sjezdovkách. Pět navzájem propojených středisek nabízí mnoho lyžařských zážitků, klidnou atmosféru a širokou škálu polyžařských aktivit. Koncertní síně, historické vesničky a nádherná příroda, to vše dělá z oblasti Le Grand Massif ideální volbu pro ty, kteří více preferují kulturní zážitky.

Oblast je perfektním místem pro každého začátečníka a pokročilého lyžaře, protože nabízí více jak 270 červených a modrých sjezdovek, zatímco zkušení lyžaři se mohou těšit na 37 obtížných sjezdovek. Lyžařskou sezónu se zde můžete užívat od poloviny prosince až do konce dubna. Raritou je i tvar oblasti, který připomíná velkou kulatou pánev.

Oblast Le Grand Massif je též vyhledávána milovníky freestyle jízdy, kteří s zde mohou vybírat s mnoha terénů a to z Agate, Diamant Noiru, Julese, La Combe de Véretu, La Pentu, Téte du Colonney a Véret - Gersu. Na snowboardisty tu čeká snowpark Jam Park s half-pipem, boardercrossem, mnoha přírodními překážkami a skoky v blízkosti střediska Les Carroz a další 2 snowparky bysme našli ve středisku Flaine.

I na běžkaře je zde pamatováno a čeká tu na ně asi 96 km tratí vedoucích údolím Haut Giffre, dále tratě Le Hameau, Le Col de Pierre Careé. Mezi ty nejkrásnější tratě patří ty, které vedou okolo vodopádů Fer à Cheval. Z dalších aktivit tu na nás čeká horolezení na ledě, bruslení na ledě, jízda na sněžném skútru, výlet na sněžnicích, jízda na saních, let balonem či na rogalu, automobilové kurzy, sauna, bazén.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Le Grand Massif

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Le Grand Massif žádné hotely s volnými termíny.
Le Grand Massif - další odkazy

Zájezdy na hory do Le Grand Massif - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Le Grand Massif? Širokou nabídku ubytování v Le Grand Massif nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Francie a lyžování

Le Grand Massif - alternativní nabídky

Lyžování v Le Grand Massif vás nezlákalo?

Pokud vás naše nabídka lyžařských zájezdů do Le Grand Massif nezaujala, zkuste se podívat na jinou oblast, kde si můžete užít ve Francii skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další tipy na perfektní zimní dovolenou.

  Hledat zájezd

  Hledat zájezd

  pobytové
  lyžařské
  Novinky

  Novinky

  12.6.2018
  Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

  Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

  7.6.2018
  Dovolená v Bulharsku s all inclusive

  Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

  30.5.2018
  Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

  Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

  Kontakty

  Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
  Aktuální výše slev na zájezdy

  Největší slevy na zájezdy

  Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

  O e-zajezdy.cz

  O e-zajezdy.cz

  Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

  Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

  Také provozujeme

  VLNA.cz, 2018

  TOPlist