Lyžařské zájezdy Les Arcs

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Les Arcs. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Francie a chcete v Les Arcs strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Les Arcs, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Les Arcs.

Lyžařské zájezdy do Les Arcs

Zájezdy Les Arcs - ilustrační fotografie Zájezdy Les Arcs - ilustrační fotografie Zájezdy Les Arcs - ilustrační fotografie

Oblast Les Arcs se nachází v Savojských Alpách v blízkosti hranic s Itálií. Milovníkům zimních sportů je k dispizici 200 km dobře udržovaných lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti obsluhovaných 77 vleky a lanovkami. V roce 2003 se tato oblast spojila s nedalekou La Plagne pomocí lanovky Vanoise Express a vytvořila tak ohromnou oblast s 420 km lyžařských sjezdovek a 115 km běžkařských tratí s názvem Paradiski.

Mezi zdejší unikát patří černá sjezdovka Aiguille Rouge dlouhá 7 km, která má největší převýšení v celé Evropě na jejíž začátek Vás vyveze lanovka. Dále tu najdete několik závodních tratí, kde se můžete pokusit překonat rychlostní rekord ( 250,6 km/hod.), ale i spoustu lehkých a středně těžkých sjezdovek. Na milovníky freestylu tu čekají svahy s hlubokým sněhem a vyznavači severského lyžování zde najdou 15 km tratí vedoucích okouzlující krajinou. Dva snowparky s mnoha přírodními překážkami je lákadlem pro snowboardisty.

Po náročném dni přijde vhod trocha relaxace ve vyhřívaném bazénu nebo v některé z restaurací, barů či kaváren. A kdo by ještě měl dost sil je tu pro něj nabídka dalších sportovních aktivit v podobě bowlingu, posilovny, squashe, tenisu nebo horolezecké stěny. Zimní dovolená strávená v Les Arcs se vám určitě bude líbit.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Les Arcs

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Les Arcs žádné hotely s volnými termíny.
Les Arcs - další odkazy

Zájezdy na hory do Les Arcs - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Les Arcs? Širokou nabídku ubytování v Les Arcs nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Francie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist