Lyžařské zájezdy Les Sybelles (Le Corbier / La Toussuire)

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Les Sybelles. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Francie a chcete v Les Sybelles strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Les Sybelles, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Les Sybelles.

Lyžařské zájezdy do Les Sybelles

Zájezdy Les Sybelles (Le Corbier / La Toussuire) - ilustrační fotografie Zájezdy Les Sybelles (Le Corbier / La Toussuire) - ilustrační fotografie Zájezdy Les Sybelles (Le Corbier / La Toussuire) - ilustrační fotografie

Lyžařská oblast Les Sybelles se nachází v nejjižnější části Savojských Alp, v Mariuenneském údolí, mezi národním parky La Vanoise a Les Ecrins. Tato oblast vznikla spojením 6 malých lyžařských areálů - Saint Sorlin d’Arves, Le Corbier, Saint Jean d’Arves, La Toussuire, Les Bottieres a Saint Colomban des Villards. I když tato oblast byla donedávna ještě neznámou, dnes už se řadí mezi pětku nerozsáhlejších ve Francii. Je to ideální místo pro strávení Vaší zimní dovolené. K dispozici Vám tu je asi 310 km dobře udržovaných lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti obsluhovaných 146 přepravními zařízeními.

Pokud vyhledáváte spíše klidnější a příjemnější prostředí je pro vás ideální lyžařský areál Saint Sorlin d´Arves. Zde nalezneme typická savojská obydlí s moderními prvky, nádhernou horskou scenérii a hlavně místo ideální pro rodiny s dětmi. Pokud patříte mezi milovníky nordických sportů určitě byste měli využít osamělého údolí nedaleko lyžařských areálů Le Corbier a La Toussiere, kde na Vás čeká spousta zábavy.

V oblasti Les Sybelles na Vás čeká i mnoho volných terénů pro milovníky freestyle jízdy i snowboardingu. I na děti je zde pamatováno a čekají tu na ně hned 2 dětsé kluby. Pro snowboadisty jsou zde k dispozici hned 2 snowparky. V tom prvním byste našli U-rampu, obtížné skoky a překážky a v tom druhém naopak lehčí překážky, jak už také jeho název sám napovídá - easy park. Běžkaři se mohou těšit na 67 km tratí, z nichž některé stoupají směrem ke Col du Glandonu.

Milovníci pěší turistiky se mohou vydat na výlet k vrcholku Les Aiguilles d´Arves. Pokud patříte mezi kulturní nadšence neměli byste si nechat ujít krásný barokní kostel a kapličku ze 17. století ve středisku Saint Sorlin d´Arves či zajímavou návštěvu místní továrny na výrobu francozského sýru Beaufort. Ubytovat se můžete v krásných apartmánech či hotelech, které většinou nalezneme v těšné blízkosti lyžařských sjezdovek. Většina zdejších ubytovacích komplexů je propojena pasážemi, ve kterých nalezneme různé obchody, restaurace, kavárny či bary.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Les Sybelles

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Les Sybelles žádné hotely s volnými termíny.
Les Sybelles (Le Corbier / La Toussuire) - další odkazy

Zájezdy na hory do Les Sybelles - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Les Sybelles? Širokou nabídku ubytování v Les Sybelles nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Francie a lyžování

Les Sybelles (Le Corbier / La Toussuire) - alternativní nabídky

Lyžování v Les Sybelles vás nezlákalo?

Pokud vás naše nabídka lyžařských zájezdů do Les Sybelles nezaujala, zkuste se podívat na jinou oblast, kde si můžete užít ve Francii skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další tipy na perfektní zimní dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist