Lyžařské zájezdy Les Trois Vallées (Tři údolí)

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Les Trois Vallées. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Francie a chcete v Les Trois Vallées strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Les Trois Vallées, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Les Trois Vallées.

Lyžařské zájezdy do Les Trois Vallées

Zájezdy Les Trois Vallées (Tři údolí) - ilustrační fotografie Zájezdy Les Trois Vallées (Tři údolí) - ilustrační fotografie Zájezdy Les Trois Vallées (Tři údolí) - ilustrační fotografie

Středisko Les Menuires najdeme v samém srdci údolí Belleville v nadmořské výšce 1850 m. Zde všech stran na vás bude dýchat příjemná přátelská atmosféra. Je známý jako ráj sportovních nadšenců. Najdeme zde dobře udržované a široké sjezdovky, snowpark a mnoho volných terénů. Pro děti je zde k dispozici Lugeland, kde naleznou zábavu při snowtubingu na nafukovacích pneumatikách. Ubytování je zde zajištěno převážně v moderních rezidencích v těsné blízkosti svahů sjezdovek. Centrum tohoto střediska si zachovalo svůj typický savojský ráz. Dalšími sportovními aktivitami zde je badminton, bazén, fitness centrum, bruslení na ledě, paragliding, večerní lyžování, běžkařské tratě, sauna, jacuzzi, jízda na sněžném skútru, výlet na sněžnicích, squash a snowpark.

Středisko Courchevel je nejstarším a zároveň nejluxusnějším místem celé oblasti. Leží pod horou Roc Merlet a dělí se do 4 výškových úrovní - 1300, 1550, 1650 a 1850. Všechny části jsou vzájemně propojeny lanovkami a skibusy. Pokud se rozhodnete strávit vaši dovolenou právě zde, měli byste vyzkoušet 7 km dlouhou sjezdovku La Saulire s převýšením 1438 m. Dále tu najdou zkušení lyžaři nejobtížnější sjezdovku Emile Allais s převýšením 300 m. I na milovníky snowboardingu je zde pamatováno a najdou zde hned několik snowparků s mnoha přírodními překážkami.

Středisko Val Thorens se nachází v horní části údolí Belleville v nadmořské výšce 2300 m. Je též nejvýše položeným lyžařským střediskem v Evropě. Najdeme zde snadno dosažitelné lyžařské sjezdovky, snowpark s boardercrossem a i volné terény. K dispozici Vám tu je 6 kilometrů dlouhá bobová dráha, na které si užijete mnoho zábavy. Toto středisko Vám nabízí nepřeberné možnosti, jak strávit váš volný čas. V případě nepřízně počasí můžete vyrazit do kina, na koncert či posedět do barů a restaurace. I zde Vás čeká mnoho sportovních aktivit - badminton, bazén, jízda na kole na sněhu, fitness centrum, horolezecká stěna, jízda autem či motokárou na ledě, sauna, jacuzzi, jízda na sněžném skútru, výlet na sněžnicích, squash, snowpark s U-rampou, paragliding a horská turistika.

Poslední středisko Méribel-Mottaret najdeme uprostřed oblasti Les Trois Vallées. Rozděluje se na 2 hlavní centra. Prvním je Méribel, který najdeme níže a lemují ho rozsáhlé lesy. A druhým je Mottaret, který nám dává perfektní přístup na lyžařské sjezdovky celé zdejší oblasti. Za zmínku též stojí, že nám jsou zde k dispozici ty nejlepší sjezdovky Les Trois Vallées nacházející se na Mont de la Challe, Mont du Vallon a La Sauliere. Dále zde můžete také zajít do bazénu, fitness centra, kina, zabruslit si na ledě, proletět se balonem, vyzkoušet se projet motokárou na ledě, noční lyžování či paragliding.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Les Trois Vallées

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Studio / Apartmán** No Name Les MenuiresStudio / Apartmán**
Les Menuires

Studio / Apartmán** No Name Val ThorensStudio / Apartmán**
Val Thorens

Studio / Apartmán**** Residence Balcons de Val ThorensStudio / Apartmán****
Val Thorens

Studio / Apartmán*** Residence ValmontsStudio / Apartmán***
Les Menuires

Les Trois Vallées (Tři údolí) - další odkazy

Zájezdy na hory do Les Trois Vallées - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Les Trois Vallées? Širokou nabídku ubytování v Les Trois Vallées nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Francie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist