Lyžařské zájezdy Pra Loup a Val d´Allos La Foux

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Pra Loup nebo Val d´Allos La Foux. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Francie a chcete v Pra Loup nebo Val d´Allos La Foux strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Pra Loup nebo Val d´Allos La Foux, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Pra Loup nebo Val d´Allos La Foux.

Lyžařské zájezdy do Pra Loup nebo Val d´Allos La Foux

Zájezdy Pra Loup a Val d´Allos La Foux - ilustrační fotografie Zájezdy Pra Loup a Val d´Allos La Foux - ilustrační fotografie Zájezdy Pra Loup a Val d´Allos La Foux - ilustrační fotografie

Nejjižnější z hlavních francouzských lyžařských středisek je cílem nejen pro zimní víkendové návštěvníky, kteří přijíždějí z měst na Azurovém pobřeží. Směs životního stylu Středomoří a zimních hor na okraji národního parku Mercantour láká také celé rodiny a rekreační lyžaře.

Na náhorní plošině byla vybudována v 60. letech lyžařská střediska Pra-Loup Molanes 1500 a Pra-Loup 1600. Útulná osada s dřevem obloženými chalety a rezidencemi, které se seskupují kolem romantického kostelíka, je klasické francouzské místo se sjezdovky začínajícími přímo přede dveřmi a s širokým výhledem do údolí Vallée de l'Ubaye.

Hluboká rokle odděluje Pra-Loup od střediska La Foux-d’Allos. Obzvláště hrdé jsou tři nejvýše položená střediska s vydařenou architekturu - žádný beton, žádná apartmánová „monstra“, ale zato hodně dřeva. Typické pro tuto oblast jsou široké, jednoduché sjezdovky na mírně strmých svazích. Nejvíce si lyžování užijete nad Pra Loup 1500.

Sportovně náročné tratě se nacházejí nad Pra-Loup 1600, které vedou z Le Lac k Peguieou. Krásná je červená sjezdovka pod vrcholkem Grand Séolane. Zkušení lyžaři se vyřádí vedle na černém svahu Séolane. Mezi nejatraktivnější lyžařské sjezdy patří Trois-Évêchés z horní stanice Aiguille.

Freeridisté ocení především oblast Le Rider Free, bezpečný ale neupravovaný areál. Fanoušci hlubokého sněhu budou mít radost na Tête de Sestrière stejně jako na Tête de Vescal. Kvůli zčásti těžkým sněhovým podmínkám se ale doporučuje využít místního průvodce.

Snowboardisty a freestylisty láká především Peguieou, kde je pro ně připraven 40 ha velký Rider Park včetně 800 m dlouhého halfpipe. Alternativu nabízí boardercrossové tratě z Les Bergeries, Clots, Le Lac, pod Tête de Vescal a na Tardee.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Pra Loup nebo Val d´Allos La Foux

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Pra Loup nebo Val d´Allos La Foux žádné hotely s volnými termíny.
Pra Loup a Val d´Allos La Foux - další odkazy

Zájezdy na hory do Pra Loup nebo Val d´Allos La Foux - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Pra Loup nebo Val d´Allos La Foux? Širokou nabídku ubytování v Pra Loup nebo Val d´Allos La Foux nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Francie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist