Lyžařské zájezdy Risoul / Vars

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Risoulu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Francie a chcete v Risoulu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Risoulu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Risoulu.

Lyžařské zájezdy do Risoulu

Zájezdy Risoul / Vars - ilustrační fotografie Zájezdy Risoul / Vars - ilustrační fotografie Zájezdy Risoul / Vars - ilustrační fotografie

Lyžařská oblast Risoul - Vars se nachází ve středu regionu Hautes-Alpes asi 100 km od Grenoblu. Oblast se jinak nazývá La Foret Blance, což v překladu znamená "Bílý les". Vznikla spojením 2 lyžařských středisek Risoulu a Varsu. Opravdovým lákadlem je zde tzv. letmý kilometr, což je označení pro prudký svah a každý rok se na něm jezdí závody ve sjezdovém lyžování a na horských kolech.

Najdeme zde asi 150 km dobře upravených lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti obsluhovaných 57 vleky a lanovkami. Na snowboardisty zde čekají 2 snowparky s mnoha překážkami a navíc ten ve Varsu má i U-rampu. Snowpark v Risoulu je tím největším ve Francii. I na běžkaře je tu pamatováno a je jim zde k dispozici 45 km upravovaných tratí. Najdete zde perfektní sněhové podmínky a téměř stále svítící sluníčko.

Výhody:
- díky tomu, že většina svahů je severovýchodně orientovaná, jsou zde skvělé sněhové podmínky a asi 300 slunečníh dní
- dobrý systém umělého dosněžněžování
- dostatek lyžařských sjezdovek pro všechny typy lyžařů a zkušeností
- mnoho širokých lehkých a středně obtížných sjezdovek
- unikátní červená sjezdovka Olympique ve středisku Vars
- skvělé možnosti volného terénu pro milovníky freestylového lyžování
- snowpark Surfland ve středisku Risoul patřící mezi ty nejrozlehlejší ve Francii, najdeme v něm osvětlený half-pipe a boardercross
- rychlostní trať pro opravdové milovníky adrenalinu
- černá sjezdovka La Coni, která patří mezi ty nejobtížnější evropské tratě
- bezplatná možnost večerního lyžování
- kvalitní ubytovací kapacity dostupné za rozumné ceny

Nevýhody:
- stále nedokonalý přepravní systém - pořád více vleků v poměru k modernějším lanovkám
- systém umělého dosněžování pokrývá pouze 38 % oblasti
- v okrajových termínech sezóny je obtížnější dojet až k ubytování díky tajícímu sněhu
- většina ubytování možná pouze v privátních apartmánech
- menší vybavenost ubytovacích kapacit
- nenajdeme zde bazén ani možnost zahrát si bowling

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Risoulu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Studio / Apartmán*** Pra Sainte MarieStudio / Apartmán***
Vars

Studio / Apartmán*** Rezidence L` Écrin Des NeigesStudio / Apartmán***
Vars

Risoul / Vars - další odkazy

Zájezdy na hory do Risoulu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Risoulu? Širokou nabídku ubytování v Risoulu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Francie a lyžování

Risoul / Vars - alternativní nabídky

Lyžování v Risoulu vás nezlákalo?

Pokud vás naše nabídka lyžařských zájezdů do Risoulu nezaujala, zkuste se podívat na jinou oblast, kde si můžete užít ve Francii skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další tipy na perfektní zimní dovolenou.

   Hledat zájezd

   Hledat zájezd

   pobytové
   lyžařské
   Novinky

   Novinky

   12.6.2018
   Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

   Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

   7.6.2018
   Dovolená v Bulharsku s all inclusive

   Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

   30.5.2018
   Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

   Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

   Kontakty

   Kontakty

   • Call centrum Praha222 745 416
   • Prodejna Chomutov474 721 045
   Aktuální výše slev na zájezdy

   Největší slevy na zájezdy

   Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

   O e-zajezdy.cz

   O e-zajezdy.cz

   Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

   Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

   Také provozujeme

   VLNA.cz, 2018

   TOPlist