Lyžařské zájezdy Serre Chevalier

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Serre Chevalier. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Francie a chcete v Serre Chevalier strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Serre Chevalier, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Serre Chevalier.

Lyžařské zájezdy do Serre Chevalier

Zájezdy Serre Chevalier - ilustrační fotografie Zájezdy Serre Chevalier - ilustrační fotografie Zájezdy Serre Chevalier - ilustrační fotografie

Serre Chevalier neznačí jen jedno místo, ale skládá se hned ze čtyř lokalit - Serre Chevalier 1200-Briançon, Serre Chevalier 1350-Chantemerle, Serre Chevalier 1400-Villeneuve a Serre Chevalier 1500-Le Monetier. Zeptáte-li se na Serre Chevalier, bude vám nabídnuto celé údolí, které je obklopeno vrcholky Col du Lautaret a horským průsmykem Col du Galibier a pokračuje dobrých 20 km dále do údolí.

Díky své výhodné poloze mezi Severními a Jižními Alpami nabízí dostatek sněhu a slunce. Dolů do údolí vyzývá krásná krajina národního parku Parc des Ecrins k pěší turistice. Přístupová cesta přes průsmyk Lautaret bývá v zimě často zavřená.

Lyžařský region Grand Serre Ché je jedinečný resort v srdci Alp. Přes svoji jižní polohu je oblast díky severní straně mnoha svahů relativně jistá na sníh. Grand Serre Ché charakterizuje jeho všestrannost: nabízí 70 km lehkých, 130 km středně těžkých a 50 km obtížných sjezdovek pro lyžaře všech úrovní.

Velmi ploché, krátké svahy se nacházejí u údolních stanic. Také výše položené, široké sjezdovky jsou vhodné i pro začátečníky a jsou dostupné kabinkovými nebo sedačkovými lanovkami. 20% z celkového počtu 250 km sjezdovek je značeno černě a asi 50% červeně. Skutečným lákadlem pro zkušené lyžaře a snowboardisty je oblast v rozsáhlých modřínových lesích, která nabízí až do výšky 2200 metrů dostatek prostoru pro lyžování mimo značené sjezdovky. Jinak se reeridisté ještě mohou vyřádit v hlubokém sněhu na svazích Vallons de la Cucumelle a u Col du Vent.

Dvě boardercrossové oblasti, pět funparků a jedno quarterpipe, sportovní kompletní nabídku pro začínající i pokročilé snowboardisty už jen doplňuje. Nabídka dětských lyžařských škol, hlídání dětí a cvičné lyžařské oblasti v údolí získali francouzskou pečeť kvality pro označení - dětem přátelské lyžařské středisko.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Serre Chevalier

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Studio / Apartmán** Relais de La GuisaneStudio / Apartmán**
Briancon

Studio / Apartmán**** Residence AdretStudio / Apartmán****
Serre Chevalier

Studio / Apartmán**** Residence Aigle BleuStudio / Apartmán****
Serre Chevalier

Studio / Apartmán**** Residence AquisanaStudio / Apartmán****
Serre Chevalier

Studio / Apartmán*** Residence Chalet L´eterlouStudio / Apartmán***
Serre Chevalier

Studio / Apartmán*** Residence Le Signal du ProrelStudio / Apartmán***
Serre Chevalier

Studio / Apartmán*** Residence MelezesStudio / Apartmán***
Serre Chevalier

Serre Chevalier - další odkazy

Zájezdy na hory do Serre Chevalier - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Serre Chevalier? Širokou nabídku ubytování v Serre Chevalier nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Francie a lyžování

Serre Chevalier - alternativní nabídky

Lyžování v Serre Chevalier vás nezlákalo?

Pokud vás naše nabídka lyžařských zájezdů do Serre Chevalier nezaujala, zkuste se podívat na jinou oblast, kde si můžete užít ve Francii skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další tipy na perfektní zimní dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist