Lyžařské zájezdy Val Cenis

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Val Cenise. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Francie a chcete v Val Cenise strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Val Cenise, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Val Cenise.

Lyžařské zájezdy do Val Cenise

Zájezdy Val Cenis - ilustrační fotografie Zájezdy Val Cenis - ilustrační fotografie Zájezdy Val Cenis - ilustrační fotografie

Lyžařská oblast Val Cenis se nachází v regionu Hautes-Maurienne v blízkosti národního parku Vanoise na hranicích Itálie. Již 3. rokem je spojena se střediskem Termignon 2 sedačkovými lanovkami. Většina lyžařských svahů je orientována na sever a díky tomu, že se navíc nachází poblíž ledovců, je zde zaručená velmi kvalitní sněhová nadílka a můžeme zde lyžovat od prosince až do dubna. Též je zde vybudován velmi dobrý systém umělého dosněžování.

Centrem oblasti je, jak už jméno naznačuje středisko Val Cenis. Toto středisko patří mezi ty, které si ještě stále zachovávají typický savojský ráz. Dělí se na 3 vesničky - historický Lanslebourg, modernější Lanslevillard a sportovní Termignon. V oblasti Val Cenis na Vás čeká asi 80 km dobře upravovaných lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti obsluhovaých 22 přepravními zařízeními. Snowboardisté se mohou těšit na snowpark s U-rampou, boardercrossem a mnoha přírodními překážkami. Též je uzpůsoben milovníkům freestylového lyžování. I na běžkaře je zde pamatováno a čeká tu na ně 8 km tratí. Jedna z nich vede zdejším nádherným průsmykem a druhá okolo jezere Val Cenis. Milovníci kultury a zajímavostí by určitě měli navštívit zdejší výrobnu sýrů Beaufort, restaurátorský uměleckou dílnu či muzeum Espace Baroque, které najdeme v překrásném starobylém kostele. Dále bychom vám doporučili sportovní centrum Parc de Glieres s bazénem, uměle vytvořeným kluzištěm, saunou a fitness centrem. Z dalších sportovních aktivit tu na Vás čeká paragliding, výlet na sněžnicích, 3 sáňkařské dráhy, jízda na saních se psím spřežením, horolezecká stěna, heliski a bowling.

Pokud budete chtít podniknout něco při čem si odpočinete, můžete například zajít do kina či posedět s přáteli nad sklenkou vína v některé restauraci či hospůdce.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Val Cenise

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Studio / Apartmán**** Residence CGH Chalets de FlambeauStudio / Apartmán****
Lanslevillard

Studio / Apartmán*** Residence CritériumStudio / Apartmán***
Lanslevillard

Studio / Apartmán*** Rezidence Au Bonheur des PistesStudio / Apartmán***
Val Cenis

Studio / Apartmán*** Rezidence Les Balcons De Val Cenis VillageStudio / Apartmán***
Lanslevillard

Val Cenis - další odkazy

Zájezdy na hory do Val Cenise - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Val Cenise? Širokou nabídku ubytování v Val Cenise nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Francie a lyžování

Val Cenis - alternativní nabídky

Lyžování v Val Cenise vás nezlákalo?

Pokud vás naše nabídka lyžařských zájezdů do Val Cenise nezaujala, zkuste se podívat na jinou oblast, kde si můžete užít ve Francii skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další tipy na perfektní zimní dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist