Lyžařské zájezdy Val d'Isere / Tignes

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Val d'Isere nebo Tignes. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Francie a chcete v Val d'Isere nebo Tignes strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Val d'Isere nebo Tignes, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Val d'Isere nebo Tignes.

Lyžařské zájezdy do Val d'Isere nebo Tignes

Zájezdy Val d'Isere / Tignes - ilustrační fotografie Zájezdy Val d'Isere / Tignes - ilustrační fotografie Zájezdy Val d'Isere / Tignes - ilustrační fotografie

Lyžařskou oblast Val d´Isere - Tignes najdeme v Savojských Alpách v údolí Tarentaise. Jinak se této obalsti také říká Espace Killy. Středisko Val d´Isere najdeme přímo u řeky Isery pouhých pár kilometrů od sousedního střediska Tignes. Val d´Isere je typické horské středisko naproti tomu Tignes je nazýván "střediskem paneláků". Čeká tu na nás asi 300 km dobře upravovaných lyžařských sjezdovek obsluhovaných 74 vleky a lanovkami.

V této oblasti se můžete těšit na závodní černou sjezdovku Face nacházející se nad střediskem Val d´Isere či na červenou sjezdovku Coupe du Monde. Dále tu najdeme hezké široké červené sjezdovky vedoucí z hory Solaise. Naleznete zde i modré a zelené sjezdovky, které se nacházejí hlavně ve středisku Tignes a čekají na lyžaře začátečníky. Další výzvou se tu pro vás mohou stát sjezdovky na ledovcích Pisaillasu a Grande Mottu.

Opravdovým rájem pro lyžaře je zde Val Claret, jelikož je nejvýše položeným místem oblasti, tak jsou zde zaručeny velmi dobré sněhové podmínky. Určitě vyzkoušejte sjezd z ledovce Grande Motte. Za zmínku také stojí Le Lac, kde můžete sjet z vrcholku hory Toviere nebo se vydat na výlet přes údolí až k přehradě u Tignesu.

Také na snowboardisty tu čekají hned 2 snowparky v Tovieru a u Val Claretu. V obou naleznete half-pipy a mnoho přírodních překážek. I na běžkaře je zde pamatováno a čeká tu na ně 45 km tratí vedoucích hlavně na ledovci, odkud budete mít nádherný výhled na okolní krajinu.

Zdejší zajímavostí jsou 2 tunelové lanovky - jedna z nich se táhne z Val Claretu na ledovec a druhá z La Daille na horu Bellevarde. Z dalších sportovních aktivit tu na vás čeká bruslení na ledě, bazén, sauna, masáže, aquapark, squash, bowling, fitness centrum, stolní tenis, jízda na koních či na saních se psím spřežením a potápění pod ledem.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Val d'Isere nebo Tignes

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Val d'Isere nebo Tignes žádné hotely s volnými termíny.
Val d'Isere / Tignes - další odkazy

Zájezdy na hory do Val d'Isere nebo Tignes - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Val d'Isere nebo Tignes? Širokou nabídku ubytování v Val d'Isere nebo Tignes nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Francie a lyžování

Val d'Isere / Tignes - alternativní nabídky

Lyžování v Val d'Isere nebo Tignes vás nezlákalo?

Pokud vás naše nabídka lyžařských zájezdů do Val d'Isere nebo Tignes nezaujala, zkuste se podívat na jinou oblast, kde si můžete užít ve Francii skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další tipy na perfektní zimní dovolenou.

  Hledat zájezd

  Hledat zájezd

  pobytové
  lyžařské
  Novinky

  Novinky

  22.6.2018
  Černá Hora animační program v českém jazyce

  Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

  12.6.2018
  Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

  Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

  7.6.2018
  Dovolená v Bulharsku s all inclusive

  Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

  Kontakty

  Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
  Aktuální výše slev na zájezdy

  Největší slevy na zájezdy

  Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

  O e-zajezdy.cz

  O e-zajezdy.cz

  Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

  Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

  Také provozujeme

  VLNA.cz, 2018

  TOPlist