Lyžařské zájezdy Alta Badia

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Alta Badie. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Alta Badii strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Alta Badie, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Alta Badie.

Lyžařské zájezdy do Alta Badie

Zájezdy Alta Badia - ilustrační fotografie Zájezdy Alta Badia - ilustrační fotografie Zájezdy Alta Badia - ilustrační fotografie

Na úpatí masivu Sella, obklopené velkým počtem nejrůznějších vrcholků hor a příkrých stěn Dolomit, leží v údolní kotlině středisko Alta Badia. Region nabízí svým návštěvníkům, kteří sem přicestují na lyžařské zájezdy, široké možnosti lyžování a dalšího sportovního vyžití. Avšak současně je i částí Itálie, kde se hory při západu slunce zbarví dočervena a ve vzduchu je cítit tajemno.

Díky své poloze v nadmořské výšce mezi 1.400 a 2.700 metry nad mořem a skvělým lyžařským podmínkám je středisko Alta Badia každým rokem dějištěm závodů Světového poháru v alpském lyžování. Závod v obřím slalomu je pořádán na sjezdovce Gran Risa v části zvané La Villa. V Altě Badii mají turisté, kteří zvolili lyžařské zájezdy právě do Badie, během zimní lyžařské dovolené spoustu možností, co ve svém volném čase podniknout. Můžete se celý den věnovat lyžování na vrcholcích italských Alp, vydat se na zimní tůru po okolí do náruče krásné přírody, nebo se vypravit po dávné historie této oblasti.

Lyžaři mají přímo v Alta Badia na výběr z více jak 130 kilometrů perfektně upravených sjezdovek a k tomu všemu je třeba připočítat dalších téměř 400 kilometrů ve velké lyžařském kolotoči Sella Ronda. Ten tvoří, spolu s Altou Badií, ještě střediska Arabba / Marmolada, Val di Fassa / Fassatal a Val Gardena / Alpe di Siusi a lyžaře tady rozváží na svahy přes 50 moderních vleků a lanovek.

Od zimy roku 2001 pak nabízí Alta Badia všem příznivcům snowboardingu, kteří sem také na lyžařské zájezdy často cestují, možnost odreagovat se a pořádně si zařádit ve funparku u sjezdovky La Para. Lyžařské školy nabízejí snowboardingové lekce se speciálně vyškolenými instruktory, z nichž někteří jsou bývalí členové italského závodního snowboardového týmu. Prvotřídní gastronomie, velký výběr open air aktivit v panenské přírodě, zábavné večery s přáteli a četné wellness programy na míru dělají z lyžařského střediska perfektní místo pro dokonalý lyžařský zájezd do Itálie a to nejlepší lyžování.

Ten, kdo rád tráví svou zimní dovolenou na horách a ne na nějakém zájezdu u moře, si v lyžařské oblasti Alta Badia a jejím okolí zaručeně užije chvíle volna a aktivního odpočinku plnými doušky. Jsou to skutečně nádherné scenérie italských Dolomit, které patří do přírodního dědictví světové organizace UNESCO, a pohostinnost a obětavost zdejších obyvatel, které každého návštěvníka oblasti Alta Badia přesvědčí o tom, že právě sem se bude chtít i v budoucnu vrátit.Rozsáhlá lyžařská oblast Alta Badia nabízí každému, kdo sem přicestuje na lyžařské zájezdy, něco. Podle vašich technických znalostí a lyžařských zkušeností si zvolíte tu správnou sjezdovku a už vám nic nebrání v tom brázdit zdejší svahy na lyžích či snowboardu. Pro ostatní milovníky zimních radovánek a sportů je ve středisku Alta Badia připravena pestrá nabídka dalšího sportovního vyžití. Místní se skutečně velmi snaží, aby jejich hosté na lyžování a zimní dovolenou, strávenou v Dolomitech, dlouho nezapomněli.

V Alta Badia se lyžuje na více než 120 různých sjezdovkách. Pro začátečníky a rodiny s dětmi jsou vhodné například lyžařské louky Piz La Villa, Piz Sorega Prangolia. Pro náročnější sjezdaře je jako stvořená sjezdovka Valon na úpatí masívu Sella. Jízda po jeho strmých svazích představuje i pro velmi zdatné lyžaře skvělý adrenalinový zážitek. Také na sjezdovce Gran Risa, kde se pořádají závody Světového poháru, se mohou i zkušení jezdci během lyžování pěkně zapotit. Méně zdatní lyžaři pak mohou využívat sjezdovek v údolí Edelweisstal a Passo Gardena, kolem nichž jsou jsou nádherné přírodní scenérie.

Milovníky běžeckého lyžování budou v oblasti Alta Badia jistě zajímat dlouhé běžecké tratě, táhnoucí se údolím Hochabteital, a také lehké až středně těžké trasy na úpatí Selly, vinoucí se mezi obcemi Colfosco a Corvara. Pro snowboardisty tady bohužel není příliš pestrá nabídka terénů a ti se většinou shromažďují na sjezdovce Armentarola mezi San Cassianem a průsmykem Valparola.

Romantické jsou procházky po zimních turistických stezkách, které se proplétají 6-ti vesničkami Corvara, Colfosco, La Villa, Pedraces, San Cassiano a La Val. Na těchto stezkách se seznamují milovníci turistiky a přírody s typickou tradicí zdejších obcí v této části Itálie. A ten, kdo chce strávit alespoň jeden den lyžařského zájezdu bez lyží a pohybu, se může vydat na nákupy do okouzlující vesničky Cassiano.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Alta Badie

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Alta Badii žádné hotely s volnými termíny.
Alta Badia - další odkazy

Zájezdy na hory do Alta Badie - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Alta Badii? Širokou nabídku ubytování v Alta Badii nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist