Lyžařské zájezdy Alta Pusteria / Hochpustertal

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Alta Pusteria nebo Hochpustertalu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Alta Pusteria nebo Hochpustertalu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Alta Pusteria nebo Hochpustertalu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Alta Pusteria nebo Hochpustertalu.

Lyžařské zájezdy do Alta Pusteria nebo Hochpustertalu

Zájezdy Alta Pusteria / Hochpustertal - ilustrační fotografie Zájezdy Alta Pusteria / Hochpustertal - ilustrační fotografie Zájezdy Alta Pusteria / Hochpustertal - ilustrační fotografie

Horské masivy kolem skalních štítů Drei Zinnen (italsky Tre Cime), Pragské a Sextenské Dolomiti (Dolomiti di Sesto) tvoří působivé okolí údolí Alta Pusteria / Hochpustertal, jedné z 12 lyžařských oblastí v největší lyžařské houpačce na světě, Dolomiti Superski. Právě do této oblasti jsou nejčastěji vypravovány lyžařské zájezdy do Itálie.

Lyžařský areál se rozprostírá kolem pěti hlavních středisek Sexten (Sesto), Innichen (San Candido), Toblach (Dobbiaco), Niederdorf (Villabassa) a Prags (Braies). Žádné fronty u lyžařských vleků, žádné davy na svazích, přátelskost pro rodiny s dětmi. K tomu mírné svahy, ale také sjezdovky a lyžařské trasy pro profesionály, jsou středem zájmu všech návštěvníků o lyžařské zájezdy a alpské lyžování v Itálii. Ráj milovníků zimních sportů se slunečnými sjezdy, přehlednými sjezdovkami a programem pro rodiny s dětmi, nabízí spoustou zábavy. Ti nejmenší se zde stanou největšími, místní lyžařské školy se o ně postarají v pohádkovém sněhovém parku. Vrchol Sextener Rotwand (Croda Rossa di Sesto) je známý jako domov sněhuláků a ledových hradů a je skutečným zimním rájem pro rodiny s dětmi. 5,5 kilometrů dlouhá sáňkařská dráha z horní stanice k údolní stanici lanové dráhy rozsvítí oči nejen dětí.

V nabídce oblasti Alta Pusteria / Hochpustertal je více než 50 kilometrů sjezdových tratí, z čehož je necelých 20 km značeno modře, přes 30 kilometrů je červených a 9 km jsou sjezdovky černé. Na lyžování na zdejší svahy vás vyveze 20 lyžařských vleků, 7 sedačkových a 4 kabinkové lanovky, s celkovou kapacitou 25 tisíc osob za hodinu. Až 80% sjezdovek může být v případě nepříznivého počasí uměle zasněžováno. Nejdelší sjezdovkou je Helm - Vierschach o délce 5 kilometrů, tou nejtěžší tratí je zase sjezd Holzriese s délkou přes 1 kilometr. Skiakrobaté, freestylisté a snowboardisté mají k dispozici nový funpark, který slibuje opravdu velkou zábavu a akci. Lyžařský areál Rienz u Toblachu u vstupu do údolí Höhlensteintal (Val di Landro) je místem, kde se nalézá funpark Rienz s mnoha příležitostmi k akrobatickým skokům a adrenalinovému lyžování vůbec.

Toblach (Dobbiaco) je turistické středisko se stoletou tradicí v oblasti cestovního ruchu a velkým množstvím rekreačních možností uprostřed údolí Alta Pusteria / Hochpustertal. Geografická blízkost ke známým vrcholkům Dolomit, zdravé klima a kulturní rozmanitost, jsou vedle lyžování a zminích sportů ty hlavní z důvodů, proč Toblach patří k nejoblíbenějším střediskům v Jižním Tyrolsku. Zde máte možnost zapomenout v ozdravné atmosféře a v těsném kontaktu s přírodou na všední pracovní dny a nechat odpočívat své tělo i duši. Dobbiaco je ideálním místem pro lyžařské zájezdy, zimní sporty a v sezóně se zde konají velké závody Světového poháru i běžkařské závody pro širokou veřejnost. Oblíbenými sporty jsou v zimě v oblasti Hochpustertal jsou sjezdové lyžování, zimní turistika, běžecké lyžování, snowboarding, výlety na sněžnicích, lyžařské túry a bruslení.

Sedačková lanovka a dva lyžařské vleky umožňují u vleku Rienz pohodlné lyžování na 4 kilometrech dlouhých, lehkých až středně náročných lyžařských tratích. Toblach má jedinečnou centrální polohu, tak můžete snadno bez dalších zajížděk vyrazit na jih na výlet do lyžařského střediska Cortina d'Ampezzo. I známý horský masiv Sella Ronda se nachází nedaleko Toblachu, a stejně jako je snadno a rychle dostupný Kronplatz.

V městečku Innichen jsou 3 sáňkařské dráhy (3 km a 4 km dlouhé), v Niederdorfu 2 km dlouhá, ke které se dostanete po 1,5 hodiny dlouhém výstupu. Nejdelší sáňkařská dráha, 5 km dlouhá, je v Sextenu. Velkou zábavu nejen pro děti po celodenním lyžování nabízí zážitkový bazén Acquafun v San Candidu.

Odpověď na otázku, proč jsou lyžařské zájezdy a skialpinistické túry v oblasti Alta Pusteria / Hochpustertal stále více a více populární, je jasná. Přes opuštěné a sněhem pokryté hory se vydáte vzhůru, kde na sebe necháte působit uklidňující ticho a v dnešním moderním světě tak nedostatkovou samotu. Odměnou vám budou nedotčené svahy s prašanem pro to nejlepší lyžování ve volném terénu. Již klasickou trasou se stala túra přes údolí Fischleintal ke skalám Drei Zinnen.

Také stranou sjezdovek se nebudete nudit, protože impozantní horský svět údolí Hochpustertal se svojí jedinečnou přírodou láká k zimním procházkám. Za tímto účelem se můžete vydat na mnoho turistických tras, které jsou očištěny od čerstvého sněhu a pořád dobře přístupné a schůdné. Alta Pusteria je široko daleko známá kvůli rozsáhlým běžkařským tratím, které vedou údajně nejkrásnějším údolím na světě, kolem legendárního jezera Pragser Wildsee nebo ve vysokých nadmořských výškách po alpských pastvinách. Toblachský běžkařský stadion a speciálně pro profesionální sportovce pořádané soutěže a závody poukazují na sportovní rozmanitost regionu. Tato oblast je považována za největší běžkařské středisko v Itálii a na lyžařské zájezdy sem míří spousta příznivců běžeckého lyžování. V oblasti Hochpustertal se konají také snowboardová světová mistrovství a mimo jiné také Pustertalský maratón.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Alta Pusteria nebo Hochpustertalu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AstorHotel***
Alta Pusteria

Hotel**** Bad MoosHotel****
Sesto - Sexten

Studio / Apartmán** Ferienhaus Holzer Studio / Apartmán**
Sesto - Sexten

Studio / Apartmán* Garni SabineStudio / Apartmán*
Sesto - Sexten

Hotel*** KreuzbergpassHotel***
Sesto - Sexten

Hotel**** La TorreHotel****
Sesto - Sexten

Hotel**** LeitlhofHotel****
San Candido / Innichen

Hotel*** LoweHotel***
Versciaco - Vierschach

Hotel*** RehbockHotel***
San Candido / Innichen

Hotel** Residence HolzerHotel**
Sesto - Sexten

Studio / Apartmán**** Residence Zin SenfterStudio / Apartmán****
San Candido / Innichen

Hotel*** Sporthotel TyrolHotel***
San Candido / Innichen

Alta Pusteria / Hochpustertal - další odkazy

Zájezdy na hory do Alta Pusteria nebo Hochpustertalu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Alta Pusteria nebo Hochpustertalu? Širokou nabídku ubytování v Alta Pusteria nebo Hochpustertalu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

26.2.2018
Zahajte letní sezónu v Řecku

Řecko – ostrov Kréta – Anissaras na 11 dní s all inclusive za 12.190,-. Termín: 30.5. (St) – 9.6. (So) s odletem z Prahy. Hotel… [více]

22.2.2018
Egypt s poklidnou atmosférou

Egypt – Hurghada na osm dní letecky z Prahy s all inclusive za 11.490,-. Termín 8.3. (Čt) – 15.3. (Čt). Hilton Long Beach Resort Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist