Lyžařské zájezdy Arabba / Marmolada

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Arabby nebo Marmolady. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Arabbě nebo Marmoladě strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Arabby nebo Marmolady, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Arabby nebo Marmolady.

Lyžařské zájezdy do Arabby nebo Marmolady

Zájezdy Arabba / Marmolada - ilustrační fotografie Zájezdy Arabba / Marmolada - ilustrační fotografie Zájezdy Arabba / Marmolada - ilustrační fotografie

Arabba / Marmolada patří mezi významné a velmi známé lyžařské oblasti v severní části Itálie, která se nachází na úpatí masivu Marmolada. Ten dosahuje výšky 3.342 metrů a u jeho vrcholku si mohou lyžaři vyzkoušet ledovcové lyžování, neboť Marmolada je jedním z několika málo ledovců v Itálii. Ještě před nějakými 10 lety byl otevřen celoročně, avšak kvůli značnému úbytku sněhu je nyní přes léto uzavřen. Marmolada se řadí k nejvyšším horám Dolomit a je též často nazývána Královnou Dolomit.

Lyžařské oblast Arabba / Marmolada se nalézá na severozápadní straně regionu Belluno a návštěvníkům nabízí asi 60 kilometrů pečlivě upravovaných sjezdovek, které jsou ve většině případů vybaveny zařízením pro umělé zasněžování. Arabba je ideálním místem pro alpské lyžování a další zimní radovánky, něboť zdejší svahy patří mezi to nejlepší, co může Itálie pro lyžařské zájezdy do svých alpských středisek nabídnout. Arabba je dobře spojena s okolními lyžařskými středisky Val di Fassa, Val Gardena a Alta Badia a dohromady vytváří jeden z nejlepších alpských lyžařských okruhů Sella Ronda, jehož věhlas sahá daleko za hranice samotné Itálie.

Charakter sjezdovek v oblasti Arabba / Marmolada je si velmi podobný. Povětšinou začínají náročnějším úzkým úsekem nad hranicí lesa, který se poté buď rozšíří do příjemné, středně těžké tratě pro klidnější lyžování, nebo pokračuje směrem do údolí agresivní a technicky náročnou černou pasáží, na které se budou velmi dobře cítit příznivci adrenalinové jízdy a pokročilí sjezdaři. To ale neznamená, že by si v Arabbě nezalyžovali mírně pokročílí lyžaři, začátečníci nebo rodiny s dětmi, které se sem vydaly na lyžařské zájezdy. Pro ně je ideálním místem oblast sedla Passo Pordoi, která se nachází o něco dále nad městečko Arabba. Několik sedačkových lanovek se postará o bezproblémovou dopravu na svah a pak už tady čekají prostorné modré a červené sjezdovky, které neskrývají žádné záludné překvapení a umožňují velmi poklidné lyžování. Další nabídku mírnějších svahů je možné najíž v průsmyku Campolongo na opačné straně od městečka Arabby.

Menší skiareál v regionu Arabba / Marmolada se nachází nad vesničkou Malga Ciapela. Do ní je možné se dostat přejezdem přes Passo Padon. Nejjednodušší cesta z Arabby je kabinovou lanovkou směrem na vrcholek Porta Vescovo. Zdejší svahy jsou severně orientovány a tak tady přírodní sníh vydrží o dost déle než v okolních střediscích. Na lyžování je tedy možné se do těchto míst vydat i pozdě na jaře. Po přejezdu a použití kratší sedačkové lanovky se pak lyžaři dostanou až do Passo Padon ve výšce 2.370 metrů. Odtud už vede nenáročná, červeno - modrá trať, až do vesničky Malga Ciapela. A právě odtud vede směrem na vrchol Marmolada kabinová lanovka, která vyveze lyžaře až do výšky téměř 3.300 metrů. Ti si tady pak mohou užít ledovcové lyžování se vším všudy a obohatit své lyžařské zájezdy do oblasti Arabba - Marmolada ještě o další zážitky.

Lyžařské zájezdy do oblasti Arabba / Marmolada míří nejčastěji do obcí Arabba a Malga Ciapela, ve které mají jejich návštěvníci k dispozici celou řadu moderních hotelů i útulných apartmánů, kde mohou strávit svou zimní dovolenou v Itálii. Celá oblast si zachovává svůj jedinečný charakter a je ideálním místem pro aktivní odpočinek a skvělé lyžování v náruči majestátných Dolomit. Zdejší fascinující krajina pokaždé uchvátí svojí krásou a přináší spoustu nejen sportovních nezapomenutelných zážitků.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Arabby nebo Marmolady

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** GrifoneHotel****
Passo Campolongo

Hotel*** Villa EdenHotel***
Sottoguda

Arabba / Marmolada - další odkazy

Zájezdy na hory do Arabby nebo Marmolady - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Arabbě nebo Marmoladě? Širokou nabídku ubytování v Arabbě nebo Marmoladě nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist