Lyžařské zájezdy Breuil - Cervinia

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Breuil - Cervinia. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Breuil - Cervinia strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Breuil - Cervinia, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Breuil - Cervinia.

Lyžařské zájezdy do Breuil - Cervinia

Zájezdy Breuil - Cervinia - ilustrační fotografie Zájezdy Breuil - Cervinia - ilustrační fotografie Zájezdy Breuil - Cervinia - ilustrační fotografie

Vynikající pověsti mezi lyžaři vděčí toto sportovní středisko své skvělé poloze jižně od Matterhornu. V zásadě jsou dvě možnosti pro vstup do této obrovské, dobře udržované oblasti, která slibuje především zábavu při lyžování na širokých svazích. První je přes hlavní město oblasti Valtournenche, které se nachází v údolí Mattertal. Jeho borovicemi lemované sjezdovky jsou nejen krásné, ale také zejména ve dnech se špatnou viditelností jsou první volbou lyžařů. Druhou možností je přes městečko Breuil-Cervinia s poněkud lehčími svahy vhodnými pro začátečníky. Sjezdovky kolem Cime Bianche a Salette jsou mírné až středně obtížné. Další variantou je, že se z tohoto místa můžou dobří lyžaři rychle dostat na náročné svahy u švýcarského Zermattu.

Při pohledu na zdejší hory v zásadě platí, že sjezdovky na levé straně svahů jsou mírnější a ty na pravé straně vyžadují více zkušeností. Rekordní je sjezdovka z ledovce Rosa do Valtournenche. Měří něco přes 15 kilometrů a má výškové převýšení téměř 2000 metrů. Je to sjezdovka, která vyžaduje opravdu dobrou fyzickou kondici. Ve snowparku v oblasti Carosello jsou perfektní halfpipe a boardercross a nejeden milovník "jednoho" prkna sem rád zavítá. Jste dobře fyzicky vybaveni a máte rádi adrenalin? Pak vyzkoušejte heliskiing či jízdu na lyžích mimo upravené sjezdovky na svazích vedoucích z horského masivu Monte Rosa k Champoluc a Valtournenche. A pokud chcete lyžovat i v létě pak zavítejte na ledovec Rosa.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Breuil - Cervinia

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Breuil - Cervinia žádné hotely s volnými termíny.
Breuil - Cervinia - další odkazy

Zájezdy na hory do Breuil - Cervinia - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Breuil - Cervinia? Širokou nabídku ubytování v Breuil - Cervinia nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist