Lyžařské zájezdy Brixen / Meransen / Vals (Eisacktal)

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Brixenu, Meransenu nebo Vals. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Brixenu, Meransenu nebo Vals strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Brixenu, Meransenu nebo Vals, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Brixenu, Meransenu nebo Vals.

Lyžařské zájezdy do Brixenu, Meransenu nebo Vals

Právě se nacházíte na 2. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy do Brixenu, Meransenu nebo Vals do Itálie. Více informací o lyžařských zájezdech do Brixenu, Meransenu nebo Vals naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Brixenu, Meransenu nebo Vals

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Brixenu, Meransenu nebo Vals žádné hotely s volnými termíny.
Brixen / Meransen / Vals (Eisacktal) - další odkazy

Zájezdy na hory do Brixenu, Meransenu nebo Vals - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Brixenu nebo Meransenu nebo Vals? Širokou nabídku ubytování v Brixenu nebo Meransenu nebo Vals nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist