Lyžařské zájezdy Civetta

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Civetty. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Civettě strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Civetty, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Civetty.

Lyžařské zájezdy do Civetty

Zájezdy Civetta - ilustrační fotografie Zájezdy Civetta - ilustrační fotografie Zájezdy Civetta - ilustrační fotografie

Kolem mocného pohoří, které britští horolezci pojmenovali díky jeho podobě se sovou, se rozkládá obrovská a rozmanitá oblast Civetta. Se svojí zvláštní atmosférou láká návštěvníky ke strávení příjemné dovolené. Na perfektně upravených svazích najdou zejména milovníci carvingu velký prostor pro své obloučky a to vše uprostřed nádherné scenérie Dolomit.

Díky napojení na Dolomiti Superski umožňuje lyžařům také přístup i do sousedních oblastí. Civetta je největší zimní sportovní oblast v regionu Veneto. Lyžařské středisko se nachází mezi majestátní dolomitskými vrcholky a je přístupné přes 4 údolní obce - Alleghe, Selva di Cadore, Palafavera a Zoldo.

Alleghe, leží na břehu tyrkysového jezera a doporučujeme ho hlavně začátečníkům a rodinám s dětmi, protože na jeho náhorní plošině Piani di Pezze se mohou v klidu a nerušeně naučit své první lyžařské krůčky. Všechny sjezdovky jsou zde v lehkém stupni obtížnosti. Pro ty odvážnější je výzvou svah Světového poháru Foppe u Pecolu, na kterém se můžete projíždět i ve večerních hodinách.

Nejmalebnější sjezdovka je Panoramica vedoucí až dolů do Alleghe a nádherný pohled je na skály Monte Pelmo, které se při zapadajícím slunci ponoří do červené barvy. Snowboardisty a milovníky freestylu přitahuje funpark Cristellina pro ty nejmenší jsou v údolí, na Crep de Pecol a v Piani di Pezze ploché a lanovkou snadno dostupné cvičné svahy.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Civetty

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Civettě žádné hotely s volnými termíny.
Civetta - další odkazy

Zájezdy na hory do Civetty - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Civettě? Širokou nabídku ubytování v Civettě nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist