Lyžařské zájezdy Friuli

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Friuli. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete ve Friuli strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Friuli, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Friuli.

Lyžařské zájezdy do Friuli

Zájezdy Friuli - ilustrační fotografie Zájezdy Friuli - ilustrační fotografie Zájezdy Friuli - ilustrační fotografie

V regionu Friuli-Venezia Giulia můžete lyžovat v několika skiareálech – Piancavallo, Ravascletto-Zoncolan, Tarvisio, Sella Nevea - Bovec, v Karnských Alpách, v Julských Alpách a v Dolomitech. Dále v areálu Varmost-Davost ve Forni di Sopra. Sjezdovky jsou perfektně upravené, málokdy přeplněné a dostanete se k nim moderními lyžařskými vleky a lanovkami.

Celkově najdete v lyžařské oblasti Friuli přes 130 km sjezdovek a téměř 120 km běžkařských stop. V každém lyžařském středisku jsou sjezdovky a tratě všech úrovní obtížnosti, od mírných svahů pro děti až po těžké sjezdovky, které odpovídají standardům Světového poháru.

Zvláště působivé je, že si zachovalo původní horskou krajinu a středisko Forni di Sopra ve spodní části údolí Val Tagliamento, které leží v oblasti Dolomit bylo prohlášeno za Světové dědictví UNESCO. Lyžařský areál je vhodný zejména pro děti, protože je zde pro ně mnoho speciálních dětských zařízení, ale i pro odvážné lyžaře díky černým sjezdovkám. Lyžařské středisko má také běžkařské středisko, trasy pro lyžařské túry a mnoho možností i mimo sjezdovky.

S pěti zasněženými lyžařskými oblastmi, které nabízejí sjezdovky pro začátečníky i pokročilé, pro rodiny i jednotlivce, na vás čeká region Friuli: tradiční Ravascletto-Zoncolan na severu a na západě s romantickým dolomitským místem Forni di Sopra a zejména mezi mladými lidmi oblíbeným lyžařským střediskem Piancavallo, na východě leží pulzující Tarvisio v trojmezí se Slovinskem a Rakouskem se svými dlouhými sjezdy a těsně pod ním areál Sella Nevea s lyžováním ve výšce 1200 - 1800 m.

Tarvisio, Zoncolan a Piancavallo mají nejmodernější lyžařské vleky. S jedním skipasem můžete projet všechna střediska, a za malý příplatek můžete vyrazit i na svahy okolních lyžařských areálů rakouských Korutan a Slovinska. O něco útulnější – a tím také oblíbenější u rodin s dětmi - to je v lyžařských areálech Sella Nevea a Forni di Sopra. Sella Nevea je také místem konání různých soutěží Evropského poháru, a je tak perfektní i pro ty nejnáročnější lyžaře.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Friuli

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme ve Friuli žádné hotely s volnými termíny.
Friuli - další odkazy

Zájezdy na hory do Friuli - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování ve Friuli? Širokou nabídku ubytování ve Friuli nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist