Lyžařské zájezdy Madonna di Campiglio / Pinzolo

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Madonny di Campiglio nebo Pinzola. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Madonně di Campiglio nebo Pinzolu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Madonny di Campiglio nebo Pinzola, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Madonny di Campiglio nebo Pinzola.

Lyžařské zájezdy do Madonny di Campiglio nebo Pinzola

Zájezdy Madonna di Campiglio / Pinzolo - ilustrační fotografie Zájezdy Madonna di Campiglio / Pinzolo - ilustrační fotografie Zájezdy Madonna di Campiglio / Pinzolo - ilustrační fotografie

Lyžařská oblast Madonna di Campiglio byla pojmem pro snowboardisty již dávno předtím, než se stal tento sport mezinárodně uznávaný. V Campigliu se od začátku do tohoto sportu hodně investovalo a dokonce se zde brzy konaly sportovní klání, jako např. v roce 2001 Mistrovství světa - FIS Snowboard. Kromě profesionálního snowboardingu se zde věnuje zasloužená pozornost i amatérskému díky novému snowparku v krásné krajině kolem Grostè. Ursus Snowpark, který získal nejlepší hodnocení (4,5 z 5 hvězdiček) snowboardových areálů v Evropě, se skládá z části pro začátečníky, části Intermediate, části Advanced, dále z Ursus halpipe a oblasti Quarterpipe. V pěti různých částech zjistíte, že je tu všechno co si žádá srdce snowboardisty.

Ale v Madonně di Campiglio si můžete i zalyžovat. Pro lyžaře jsou připraveny moderní, efektivní a rychlé vleky i lanovky. Moderní systém skipasů je postaven na bezkontaktních čipech, čímž se dá zabránit dlouhým frontám. Deset lyžařských škol a více než 150 instruktorů vás naučí lyžovat ať už při soukromých hodinách nebo ve skupinových lekcích. Získáte tak cenné zkušenosti bez ohledu na to, zda na lyžích stojíte poprvé nebo již sníte o kariéře profesionálního lyžaře. Speciálně vyškolení instruktoři rovněž nabízejí výuku novějších zimních sportů, jako jsou např. carving.

Mezi lesy a pasekami průsmyku Campo Carlo Magno, uprostřed přírodního parku Adamello Brenta, se nacházejí stezky běžkařského centra. Celkem 15 km tratí, které jsou vhodné jak pro klasické lyžování tak i bruslení, 500 m zkušebních stop, 2 km „baby“ tratí, 5 km sprintérských tratí a 7,5 km dlouhá stopa World Cup je nabídka opravdu lákavá. Běžkařské túry vedou údolím Rendena a nabízí jedinečné lyžařské trasy až na vrchol Cima Roma. Vedle Giustina a areálu Pinzolo, vede20 km dlouhá stezka, která má na 3 km tratě umělé osvětlení a po celou zimu se zde konají světové závody a tréninky.

V nádherné přírodní scenérii si můžete vyzkoušet i další příležitosti, jako třeba procházky na sněžnicích přes krásná údolí, lyžařské túry, bruslení na zamrzlém jezeře v centru Madonna di Campiglio, výlet se psím spřežením a pro milovníky adrenalinu je jedinečným zážitkem lezení v ledu. S překrásným výhledem na dolomitskou Brentu, zdobenou ledovci Adamello a Presanella, z vrcholu Doss del Sabion, který leží v nadmořské výšce 2100 m, budete mít nezapomenutelné lyžařské zážitky a budete se sem chtít opět vrátit a poznávat dále tento nádherný kraj.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Madonny di Campiglio nebo Pinzola

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Studio / Apartmán*** Rezidence La LocandaStudio / Apartmán***
Pinzolo

Madonna di Campiglio / Pinzolo - další odkazy

Zájezdy na hory do Madonny di Campiglio nebo Pinzola - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Madonně di Campiglio nebo Pinzolu? Širokou nabídku ubytování v Madonně di Campiglio nebo Pinzolu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist