Lyžařské zájezdy Madonna di Campiglio / Pinzolo

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Madonny di Campiglio nebo Pinzola. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Madonně di Campiglio nebo Pinzolu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Madonny di Campiglio nebo Pinzola, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Madonny di Campiglio nebo Pinzola.

Lyžařské zájezdy do Madonny di Campiglio nebo Pinzola

Právě se nacházíte na 2. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy do Madonny di Campiglio nebo Pinzola do Itálie. Více informací o lyžařských zájezdech do Madonny di Campiglio nebo Pinzola naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Madonny di Campiglio nebo Pinzola

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Madonně di Campiglio nebo Pinzolu žádné hotely s volnými termíny.
Madonna di Campiglio / Pinzolo - další odkazy

Zájezdy na hory do Madonny di Campiglio nebo Pinzola - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Madonně di Campiglio nebo Pinzolu? Širokou nabídku ubytování v Madonně di Campiglio nebo Pinzolu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Madonna di Campiglio / Pinzolo - alternativní nabídky

Lyžování v Madonně di Campiglio nebo Pinzolu vás nezlákalo?

Pokud vás naše nabídka lyžařských zájezdů do Madonny di Campiglio nebo Pinzola nezaujala, zkuste se podívat na jinou oblast, kde si můžete užít v Itálii skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další tipy na perfektní zimní dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist