Lyžařské zájezdy Marilleva / Folgarida

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Marillevy nebo Folgaridy. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Marillevě nebo Folgaridě strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Marillevy nebo Folgaridy, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Marillevy nebo Folgaridy.

Lyžařské zájezdy do Marillevy nebo Folgaridy

Zájezdy Marilleva / Folgarida - ilustrační fotografie Zájezdy Marilleva / Folgarida - ilustrační fotografie Zájezdy Marilleva / Folgarida - ilustrační fotografie

Marilleva/Folgarida je moderním lyžařským střediskem nacházejícím se v údolí Val di Sole pouhých 9 km od Madonna di Campiglie. Oblast nabízí asi 53 km lyžařských sjezdovek pro všechny lyžaře, 27 moderních lanovek a vleků vás vyveze do výšek od 1420 do 2234 m nadmořské výšky a kvalita svahů je podmíněna umělým dosněžováním. Součástí tohoto skiareálu jsou střediska Folgarida, Marilleva a Madonna di Campiglio, která vám společně umožňují využívat skoro 120 km lyžařských sjezdovek sjednocených do Skiramy Dolomity Adamello-Brenta.

Marilleva je rozdělena do dvou středisek Marilleva 900 a Marilleva 1400, která jsou propojena kabinovou lanovkou. Nachází se zde velká ubytovací zařízení přímo na lyžařských sjezdovkách, nabízející pohostinnost a velkou vybavenost. Najdeme tu také funpark pro snowboardisty, sjezdovku s nočním osvětlením a hudbou a pořádají se zde zábavné večery plné her.

Dalšími možnostmi jsou bruslení, metaná na ledě a noční lyžování. Středisko Folgarida se nachází ve výšce 1300 m.n.m a je přímo napojeno na Madonna di Campiglii. Pro začátečníky je zde k dispozici několi lyžařských škol. Střediska nabízejí vše, co potřebujete pro strávení příjemní zimní dovolené.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Marillevy nebo Folgaridy

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Studio / Apartmán*** Lores 2Studio / Apartmán***
Marilleva 1400

Marilleva / Folgarida - další odkazy

Zájezdy na hory do Marillevy nebo Folgaridy - mohlo by vás zajímat

Itálie a lyžování patří neodmyslitelně k sobě již mnoho let. Val di Sole je jedním z nádherných údolí ležící mezi Lombardií a Trentinem. Zahrnuje několik středisek vhodných zejména ke strávení zimní dovolené. Stránky o celém údolí Val di Sole vám pomohou poznat některá z nich.

Hledáte-li pouze zimní vyžití pak doporučujeme vybírat z nabídky lyžařských oblastí. Vaše volba může padnout třeba na lyžování v Marillevě nebo Folgaridě. Tato známá lyžařská střediska nabízejí sluncem zalité sjezdovky všech druhů obtížnosti.

Zájezdy do Itálie na vlastní dopravu patří do každoroční nabídky. Krásná místa této země touží poznat snad každý, ale jen milovníci sněhu vědí, že zimní dovolená v Marillevě nebo Folgaridě jim přinese nezapomenutelné zážitky a spoustu zábavy.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist