Lyžařské zájezdy Meran 2000

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Meranu 2000. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Meranu 2000 strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Meranu 2000, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Meranu 2000.

Lyžařské zájezdy do Meranu 2000

Zájezdy Meran 2000 - ilustrační fotografie Zájezdy Meran 2000 - ilustrační fotografie Zájezdy Meran 2000 - ilustrační fotografie

Nad městem Merano s atmosférou belle epoque leží na nádherném slunečném místě skiareál Merano 2000. Elegantní obloučky si můžete vyzkoušet nejen na sjezdovkách, ale i na městských promenádách, kde obchody v malebném podloubí splní každé vaše přání. Z vrcholků se vám také naskytne nádherný výhled na pohoří Ortler a Dolomity.

Lyžařský areál Merano 2000 nabízí téměř 40 km dobře upravených sjezdových tratí, z toho je 12 km značeno modře, 25 km červeně a 2,5 km černě. Středisko je tak ideální především pro začínající a nenáročné lyžaře. Na svahy vás vyveze 5 sedačkových, 2 kabinkové lanovky a jeden cvičný vlek s celkovou kapacitou 9 500 osob za hodinu. Čtyři lanovky, otočné lanovky, výtah a Skiilift, to je péče s kapacitou 7500 osob za hodinu pro plynulý výstup.

Nejzajímavějším sjezdem je asi 3,5 km dlouhá trať z Pfiffingu do Falzebenu, kde se mírné úseky střídají s těmi náročnějsími. Ceny v lyžařské oblasti a v jejím okolí jsou přijatelné a podle průzkumu z roku 2002 patří Meran 2000 mezi nejlevnější lyžařská střediska v celých Alpách.

Zkušená lyžařská škola s kvalifikovanými instruktory může zimní dovolenou pro celé rodiny ještě více zdokonalit. Naučíte se zde nejen lyžovat ale i běžkovat pomocí inovativních technologií, stejně jako snowboarding nebo carving. O děti od 3 let je denně dobře postaráno v dětské lyžařské škole a je pro ně k dispozici i nový kouzelný koberec, který jim první krůčky na lyžích určitě zjednoduší. Pro milovníky snowboardingu je tu k dispozici funpark s halfpipe, který se nachází nad Waidmannalmem. Nejen oni určitě ocení široké a slunné svahy a útulné horské chaty.

Kromě lyžování si zde můžete vyzkoušet i mnoho rekreačních aktivit. Například sáňkařskou dráhu u Schwemmalmu, v blízkosti parkoviště, která je 1x týdně i večer uměle osvětlená. Její délka je téměř 3 km. Držitelé karty pro hosty (Gästekarte) si mohou 2x týdně vypůjčit sáňky zdarma. Další sáňkařské dráhy jsou v Haflingu (4 km, a je poněkud náročnější) nebo v místě Schenna (3 km).

Kromě toho si můžete vyzkoušet výlet na sněžnicích nebo, pokud máte raději více adrenalinu, můžete zkusit tandemový paragliding. Přímo u dolní stanice lanovky na Schwemmalm je tabule Weiberhimml. A přesně zde také začíná après-ski, dále můžete pokračovat do podniku Ufo nebo Boxenstopp v hotelu Falzeben. Merano je proslulé lázeňské středisko v nadmořské výšce 324 metrů, a nachází se v krásné údolní kotlině, do které ústí údolí Vinschgau, Etschtal a Passeiertal.

Díky této zvláštní zeměpisné poloze je město chráněno na severu a východě vysokými horskými řetězci, které tak určuje mírné středomořské klima. Tyto klimatické podmínky umožňují růst různým středomořským a subtropickým rostlinám v rozlehlých parcích kolem Merana. I na procházce po známé stezce Tappeinerweg nebo při odpočinku na lavičce na krásné promenádě můžete obdivovat palmy, cypřiše, kaktusy a jiné poněkud exoticky vyhlížející rostliny, které jsou jinak typické pro jiné zeměpisné šířky. Také pro sportovní nadšence má Merano co nabídnout i v létě - nádherné tenisové centrum, a v těsné blízkosti dvě golfová hřiště.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Meranu 2000

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Meranu 2000 žádné hotely s volnými termíny.
Meran 2000 - další odkazy

Zájezdy na hory do Meranu 2000 - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Meranu 2000? Širokou nabídku ubytování v Meranu 2000 nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist