Lyžařské zájezdy Monte Bondone

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Monte Bondone. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Monte Bondone strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Monte Bondone, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Monte Bondone.

Lyžařské zájezdy do Monte Bondone

Zájezdy Monte Bondone - ilustrační fotografie Zájezdy Monte Bondone - ilustrační fotografie Zájezdy Monte Bondone - ilustrační fotografie

Lyžařská oblast Monte Bondone patří mezi vyhledávané oblasti pro lyžařské zájezdy do Itálie, které nabízejí turistům spoustu sportovních možností a aktivního vyžití za velmi příznivé ceny. Nachází se zhruba 15 kilometrů od Trenta, hlavního města provincie Trentino, ve slunečném údolí Val di Sole.

V porovnání s dalšími středisky pro lyžařské zájezdy v Itálii patří Monte Bondone mezi ty menší. Velkou výhodou je však snadná dostupnost celé oblasti, neboť leží ve vzdálenosti jen něco málo přes 10 kilometrů od dálnice A22, spojující Bolzano a Modenu. Jen asi 10 kilometrů vzdušnou čarou na sever se nalézá další známé italské lyžařské středisko Paganella.

Na vyznavače sjezdového lyžování, kteří se vydali na lyžařské zájezdy právě do oblasti nad městem Trento, tady čeká 21 kilometrů dobře udržovaných sjezdovek všech stupňů obtížnosti, na kterých si mohou vychutnat a užít to pravé alpské lyžování jak nezkušení lyžaři, tak také zdatní jezdci. O přepravu sjezdařů na svahy se tady stará 5 moderních lanovek s dostatečnou přepravní kapacitou. Ve všední dny, kdy sem nemíří na jednodenní lyžování obyvatelé Trenta, tady bývají sjezdovky prakticky liduprázdné a návštěvníci zdejšího skiareálu mívají celé sjezdovky jen pro sebe.

Díky moderním lanovkám se tady fronty u vleků prakticky nevyskytují a protože je celá oblast pokryta zařízením pro umělé dosněžování, není třeba se obávat ani nedostatku sněhu. V případě, že by přírodní sníh nestačil, může být povrch sjezdovek doplněn dostatečným množstvím sněhu technického. To, co každou zimní sezónu láká do Monte Bondone na lyžařské zájezdy vyznavače sjezdového lyžování nejen z České republiky, je i vzdálenost ubytovacích kapacit od sjezdovek a vleků. Z většiny z nich se dá na lanovku dojít pohodlně pěšky. Ubytování je zde poskytováno v dobře zařízených hotelích, cenově výhodných apartmánech a prostorných rezidencích a většina z nich se nachází přímo u sjezdovek.

Centrem oblasti jsou městečka Vaneze a Vason. Ty se nacházejí v nadmořské výšce 1.300, respektive 1.650 metrů nad mořem. Z nich pak vedou lanovky jak na nejvýše položený vrchol Palon do nadmořské výšky 2.090 metrů, tak na vedlejší vrcholek Montesel, který dosahuje výšky 1.730 metrů. Z Palonu se pak můžete spustit na lyžích po nejdelší sjezdovce Gran Pista, která dosahuje délky 3,5 kilometru, až k dolní stanici lanovky v obci Mezavia.

Zdejší lyžařské sjezdovky svým profilem a charakteristikou uspokojí méně či středně pokročilé lyžaře, kteří si mohou dokonale vychutnat velkorysého prostoru, které tyto tratě svým návštěvníkům nabízejí. Nezapomínají tady ale ani na snowboardery a běžkaře. Dva snowparky se spoustou překážek, boardercrossem a half-pipem splní očekávání všech, kteří sem zavítají a běžecký areál Viote s téměř 40 kilometry běžeckých tratí určitě nezklame ani zkušené vyznavače běžeckého lyžování.

Skiareál Monte Bondone nabízí za slunečného počasí a dobré viditelnosti také nádherné výhledy do okolí. Z vrcholu Palonu dohlédnete až na zasněžený vrcholek Paganella, který leží severním směrem, a též na seskupení Dolomity Brenta. Díky nenáročnosti zdejších svahů si toto místo oblíbili pro lyžařské zájezdy do Itálie zejména rodiče s dětmi, o které je tady také dobře postaráno.

I když patří Monte Bondone k nejstarším lyžařským střediskům Itálie vůbec a první vlek zde začal fungovat již v roce 1934, nabízí svým návštěvníkům moderní, pohodlná a hlavně bezpečná přepravní zařízení, tvořené výhradně sedačkovými lanovkami. Pokud budete chtít využít čas zimní dovolené také trochu jinak než jen na lyžích, určitě byste měli navštívit necelou půlhodinu jízdy vzdálené město Trento. V něm se snoubí dávná historie s moderním způsobem života a určitě stojí za poznání. Za zmínku určitě stojí jeho katedrála Castello del Buonconsiglio, která je vystavěna v románském stylu a nádherné jsou také zdejší paláce, zdobené freskami.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Monte Bondone

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Chalet CaminettoHotel***
Monte Bondone

Hotel**** Le BlancHotel****
Vason

Hotel**** NorgeHotel****
Monte Bondone

Studio / Apartmán*** Residence Cielo ApertoStudio / Apartmán***
Monte Bondone

Monte Bondone - další odkazy

Zájezdy na hory do Monte Bondone - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Monte Bondone? Širokou nabídku ubytování v Monte Bondone nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist