Lyžařské zájezdy Ortlerské Alpy

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Ortlerských Alp. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Ortlerských Alpách strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Ortlerských Alp, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Ortlerských Alp.

Lyžařské zájezdy do Ortlerských Alp

Zájezdy Ortlerské Alpy - ilustrační fotografie Zájezdy Ortlerské Alpy - ilustrační fotografie Zájezdy Ortlerské Alpy - ilustrační fotografie

Lyžařské spojení Ortler Skiarena zahrnuje 16 lyžařských středisek a řadí se na druhé místo mezi největší lyžařské „houpačky“ v jižním Tyrolsku. Aréna dostala své jméno podle horského masivu Ortler, který je přes 50 km dlouhý,40 km široký a vypíná se do výšky 3905 m.n.m. Leží skoro celý v národním parku Stelvio a lyžařská střediska jsou rozeseta kolem něj. Téměř 100 ledovců a 70 „třítisícovek“ zahrnuje tento majestátní horský útvar. Dalšími známými vrcholky ze skupiny Ortler jsou Cevedale, Königsspitze, Monte Zebrù, Thurnwieserspitze a Punta San Matteo. Ze všech středisek je krásný pohled na tuto majestátní horskou krajinu.

Kromě ledovců a hor zahrnují Ortlerské Alpy také několik zimních středisek. Celkem 14 se jich nachází v západní části jižního Tyrolska, jedno je ve Švýcarsku (region Graubünden) a jeden lyžařský areál je v italském Trentinu (Val di Non). Nekonečná zábava na sjezdovkách o celkové délce přes 300 km je vždy zaručena. Malá, ale pěkná rodinná lyžařská střediska, perfektní lyžařská centra pro „profesionální“ lyžaře a také sjezdovky, které jsou ideální především pro ty nejmenší jsou důvody proč se sem návštěvníci rádi vracejí.

Všechny střediska skiareny se nacházejí v nadmořské výšce od 1500 do 3200 metrů a díky dvěma ledovcovým areálům, Sulden am Ortler a Val Senales, je možné jet si sem zalyžovat i v létě. Přeprava na svahy je zajišťována systémem 70 nejrůznějších vleků a lanovek. Ať už jste začátečníci, děti nebo dospělí, lyžaři nebo snowboardisté všem má Ortler aréna co nabídnout a zpříjemnit tak chvíle strávené v tomto regionu. Pokud budete mít ještě dost sil, vydejte se na výlet na sněžnicích přes zasněžené louky a pastviny aby jste poznali krásu této nádherné krajiny a nebo si vyjděte na příjemnou zimní procházku po turistických stezkách. Nevšední zážitky doplněné o úchvatné pohledy na horský útvar jistě dlouho zůstanou ve Vašich vzpomínkách na toto místo.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Ortlerských Alp

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AlpinaHotel***
Solda (Sulden)

Ortlerské Alpy - další odkazy

Zájezdy na hory do Ortlerských Alp - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Ortlerských Alpách? Širokou nabídku ubytování v Ortlerských Alpách nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist