Lyžařské zájezdy Paganella

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Paganelly. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Paganelle strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Paganelly, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Paganelly.

Lyžařské zájezdy do Paganelly

Právě se nacházíte na 3. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy do Paganelly do Itálie. Více informací o lyžařských zájezdech do Paganelly naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Paganelly

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** MontanaHotel***
Fai della Paganella

Hotel*** OlisamirHotel***
Cavedago

Hotel**** Park Hotel SportHotel****
Andalo

Studio / Apartmán*** Residence Alba NovaStudio / Apartmán***
Andalo

Studio / Apartmán*** Residence DiamantStudio / Apartmán***
Andalo

Studio / Apartmán** Residence ViolaStudio / Apartmán**
Andalo

Hotel*** SantellinaHotel***
Fai della Paganella

Hotel*** SplendidHotel***
Andalo

Hotel*** SplendidHotel***
Andalo

Hotel*** SplendidHotel***
Andalo

Studio / Apartmán*** Stella delle AlpiStudio / Apartmán***
Cavedago

Studio / Apartmán*** Villa dei FioriStudio / Apartmán***
Cavedago

Studio / Apartmán*** Villa EricaStudio / Apartmán***
Molveno

Studio / Apartmán*** Villa ViolaStudio / Apartmán***
Andalo

Paganella - další odkazy

Zájezdy na hory do Paganelly - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Paganelle? Širokou nabídku ubytování v Paganelle nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist