Hotel

Studio / Apartmán Livio Zambotti

Fotografie k objektu

Studio / Apartmán Livio Zambotti, Passo Tonale / Ponte di Legno Studio / Apartmán Livio Zambotti, Passo Tonale / Ponte di Legno Studio / Apartmán Livio Zambotti, Passo Tonale / Ponte di Legno Studio / Apartmán Livio Zambotti, Passo Tonale / Ponte di Legno Studio / Apartmán Livio Zambotti, Passo Tonale / Ponte di Legno
Typ ubytování Studio / Apartmán Kategorie * Destinace Itálie Oblast Passo Tonale / Ponte di Legno Místo Passo Tonale Celkový počet termínů v nabídce0
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme.
Poloha
různé apartmány v rezidencích typu Tonale 3, Gran Baita, Club House, Adamello, Valsellina ve středisku Tonale 100 - 500 metrů od vleků.

Ubytování
všechny apartmány mají vybavený kuchyňský kout a koupelnu se sprchou a WC. Typ mono pro 3-4 osoby - obývací pokoj se dvěmi rozkládacími gauči nebo s jedním rozkládacím gaučem a palandou, bilo pro 4 osoby - pokoj s manželskou postelí, obývací pokoj s jedním rozkládacím gaučem nebo s jednou rozkládací postelí, trilo pro 5-6 osob - pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou nebo se dvěmi samostatnými lůžky nebo místo pokoje mansarda se dvěma lůžky, obývací pokoj s jedním rozkládacím gaučem nebo s jednou rozkládací postelí.

Vybavení
parkoviště.

Cena nezahrnuje
Povinný příplatek: závěrečný úklid 50 € mono a bilo, 55 € trilo  (mimo úklidu kuchyňského koutu, který musí klient provést sám). Pobytová taxa 0,70 €/osoba/den.Nepovinný příplatek: ložní prádlo 10 € / osoba/ výměna (nutno objednat předem), balíček ložní prádlo + ručníky + utěrky 15 € / osoba/ výměna (nutno předem objednat).Vratná kauce: 100 € / apartmán, kauce na Key-card na skipas cca 5 €/osoba.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist