Lyžařské zájezdy Plan de Corones / Kronplatz

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Plan de Corones - Kronplatzu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Plan de Corones - Kronplatzu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Plan de Corones - Kronplatzu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Plan de Corones - Kronplatzu.

Lyžařské zájezdy do Plan de Corones - Kronplatzu

Právě se nacházíte na 3. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy do Plan de Corones - Kronplatzu do Itálie. Více informací o lyžařských zájezdech do Plan de Corones - Kronplatzu naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Plan de Corones - Kronplatzu

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Plan de Corones - Kronplatzu žádné hotely s volnými termíny.
Plan de Corones / Kronplatz - další odkazy

Zájezdy na hory do Plan de Corones - Kronplatzu - mohlo by vás zajímat

Hledáte vhodné místo pro vaši zimní dovolenou a nevíte kam se vydat? Zkuste Itálii. Její rozsáhlé lyžařské oblasti mají co nabídnout každému z vás. Ať jste lyžař, snowboardista nebo raději jezdíte na běžkách, v Itálii se meze nekladou žádnému zimnímu sportu. Lyžování v Itálii si můžete dopřát v mnoha střediscích a my se vám teď pokusíme představit jedno z nich.

Na jižní straně Itálie, se tyčí do výšky vrchol Kronplatz. Návštěvníkům nabízí nekonečné jízdy v hlubokém sněhu, mnoho kilometrů běžeckých stop a vyžití také pro snowboardisty. Ne nadarmo se o Kronplatzu říká, že je to ráj pro milovníky zimních sportů. Podrobnější informace, o tomto lyžařském středisku, které je spojeno s Plan de Corones, můžete získat na stránkách zaměřených na Kronplatz.

Po náročném dni, stráveném na svazích, vám jistě přijde vhod bohatá nabídka aprés-ski. I tímto si získal Kronplatz / Plan de Corones své místo mezi milovníky sněhu. Lyžařské zájezdy do Plan de Corones - Kronplatu, využívají všichni bez rozdílu věku. Sjezdovky jsou většinou lehčího stupně a je zde také dostatek lyžařských škol.

Lyžování v Plan de Corones - Kronplatzu si oblíbili především rodiny s dětmi. Svahy jsou uzpůsobeny jejich náročnosti a o jejich zábavu se zde postarají instruktoři lyžování. Pokud vás zajímá Itálie jako celek a chtěli byste poznat i jiná její místa, vydejte se na cestu po vlastní ose a podívejte se na nabídku ubytování v Itálii.

Plan de Corones / Kronplatz - alternativní nabídky

Lyžování v Plan de Corones - Kronplatzu vás nezlákalo?

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist