Lyžařské zájezdy San Martino di Castrozza / Primiero

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do San Martina di Castrozza nebo Primiera. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v San Martinu di Castrozza nebo Primieru strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do San Martina di Castrozza nebo Primiera, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do San Martina di Castrozza nebo Primiera.

Lyžařské zájezdy do San Martina di Castrozza nebo Primiera

Zájezdy San Martino di Castrozza / Primiero - ilustrační fotografie Zájezdy San Martino di Castrozza / Primiero - ilustrační fotografie Zájezdy San Martino di Castrozza / Primiero - ilustrační fotografie

Obklopené majestátním pohořím Dolomity, v nadmořské výšce 1 404 – 2 357 metrů, leží středisko San Martino di Castrozza na slunném místě, obklopené hustými jehličnatými lesy. Milovníci zimních sportů zde najdou neomezené možnosti na 60 km sjezdových tratí uprostřed nádherné horské scenérie. Lyžařské středisko San Martino / Passo Rolle může o sobě tvrdit, že patří mezi nejslunečnější místa s příjemnými teplotami v Dolomitech.

Pro začátečníky jsou určené mírně zvlněné svahy, zatímco ti zkušenější lyžaři se mohou těšit na vysokorychlostní tratě na náhorní plošině. Sjezdovky všech úrovní obtížnosti jsou rozdělené na 17 km těžkých, 33 km středně náročných a 10 km snadných tratí. Je zde také velmi dobře postaráno o úpravu sjezdovek, kdy v noci můžete vidět při práci sněžné rolby. Moderní vleky a lanovky přepraví návštěvníky bezpečně a pohodlně od stanice ke stanici. Kabinové lanovky jsou zvláštní chloubou lyžařské oblasti San Martino di Castrozza, protože překonávají nespočet výškových metrů ve velmi krátkém čase a 4-sedačková lanovka vám s ochranným krytem zajistí úchvatný pohled na okolní krajinu.

Začínajícím lyžařům jsou zde k dispozici lyžařské školy, např. Nuova Scuola Italiana Sci má více než stovku lyžařských instruktorů, kteří se vám budou věnovat. Kurzy se nabízejí nejen pro klasické lyžování, ale i pro běžky, carving, telemark anebo snowboard. Kdo již někdy byl v San Martino di Castrozza a zkoušel místní svahy, určitě bude moct potvrdit, že nejhezčí sjezdovkou je Tognola Uno, která je dlouhá přes 3 km a vede zasněženými lesy. Její poslední úsek se svažuje ve strmý svah a ten dopuručujeme pouze pokročilým lyžařům.

Patříte-li mezi šílence na svazích a adrenalin vám není cizí pak je tu pro vás trať Direttissima, která je velmi rychlá a vede z nadmořské výšky 2 250 metrů vrcholku Punta Ces do městečka San Martino di Castrozza. Zastavte se aspoň na chvíli na vrcholku, odkud budete mít úchvatný výhled. Další náročné černé sjezdovky se nacházejí v Paradiso. Jedná se o strmé svahy, které se zdají být téměř kolmé. Trať je také často používána pro různé závody, vydejte se na ní jen v případě, pokud jste si zcela jistí vašimi lyžařskými schopnostmi. Noční lyžování až do 23:30 hodin je umožněno několikrát týdně na svazích Col Verde.

Pro běžkaře je připravena nabídka různých tratí a běžkařských center. V obci San Martino se nachází centrum, které nabízí stopy všech obtížností, šatny i půjčovnu běžkařského vybavení. Jeho využití je sice za poplatek, ale tratě jsou denně upravovány. Další centrum se nachází v Passo Cereda. Perfektně upravené stopy jsou schválené i pro soutěže a může si na ně troufnout každý milovník severského lyžování. Tratě s nádhernými panoramaty na Passo Rolle a kolem jezera Lago di Calaita běžkařskou nabídku už jen doplňují.

Dva velké snowparky slibují akci, příjemné lidi a dobrou muziku všem vyznavačům jízdy na jednom prkně. Prvním je snowpark Tognola Fulmiland u San Martina a druhým Rolle Railz Park u Passo Rolle. Oba parky byly postaveny pod dohledem odborníků. Boxy, raily, wallride, boardercrossy a jumpy nabízejí začátečníkům i pokročilým razantní jízdu.

Při zimní procházce na sněžnicích přes lesy přírodního parku Paneveggio - Pale di San Martino si můžete prohlédnout krásnou krajinu obklopenou vrcholem Cimone della Pala (3 184 m), který je také nazýván Matterhornem Dolomit. Místní obrázek tvoří nostalgické hotely stejně jako příjemné restaurace, bary a obchody. Společenský život v Rifugio Tognola dokreslují DJ-ové tou správnou hudbou, zatímco jiní mohou obdivovat zapadající slunce. Diskotéky, piano bary, pivnice a vinárny se postarají o zábavu až dlouho do noci. Oblíbeným místem setkání jsou Enoteca da Renzo nebo Lo Sfizio. Ochutnejte vynikající trentinské speciality jako jsou sýry, víno, houbová jídla, pečená klobása, polenta a samozřejmě pizza ve všech variantách.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do San Martina di Castrozza nebo Primiera

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v San Martinu di Castrozza nebo Primieru žádné hotely s volnými termíny.
San Martino di Castrozza / Primiero - další odkazy

Zájezdy na hory do San Martina di Castrozza nebo Primiera - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v San Martinu di Castrozza nebo Primieru? Širokou nabídku ubytování v San Martinu di Castrozza nebo Primieru nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist