Lyžařské zájezdy Sappada

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Sappady. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Sappadě strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Sappady, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Sappady.

Lyžařské zájezdy do Sappady

Zájezdy Sappada - ilustrační fotografie Zájezdy Sappada - ilustrační fotografie Zájezdy Sappada - ilustrační fotografie

Necelých 50 km na západ od dálnice Tarvisio - Venezia v provincii Belluno, se nachází v nadmořské výšce od 1250 m do 2100 m středisko Sappada. Přímo v srdci Dolomit leží tato lyžařská oblast kde zimní sezóna začíná od prosince a díky umělému dosněžování sjezdovek trvá až do dubna. Středisko začalo být známé mezi lyžaři konáním světových závodů v různých zimních disciplínách. V roce 1993 to bylo MS v běžkách a roku 1999 zde zase probíhálo MS v biatlonu. Milovníci lyžování se mohou těšit nejen na svůj oblíbený sport, ale také na dostatek jiné zábavy a několika nabídek k relaxaci.

Tato oblast patří rozlohově mezi ty menší, ale díky skipasu máte i 2-denní možnost zalyžovat si v nedaleké oblasti Cortina d´Ampezzo. V oblasti Sappada je nám k dispozici asi 22 km dobře upravovaných lyžařských svahů všech stupňů obtížnosti obsluhovaných 16 přepravními zařízeními. Sjezdovky jsou rozděleny do různých stupňů obtížnosti, ale věříme, že každý si zde najde ten svůj svah, který mu bude vyhovovat nejlépe. Zkušení lyžaři se mohou projíždět na 2 černých 2,5 km dlouhých a 12 červených sjezdovkách v délce 15 km. Méně zdatní lyžaři a záčátečníci pak raději volí modré sjezdovky a dokonce i jednu v zelené barvě dlouhou 1 km. I když zdejší množství sjezdovek není příliš obsáhlé, získala si Sappada návštěvníky svou příhodnou polohou mezi překrásnými horskými vrcholky.

Středisko se dělí na dvě části ta druhá nese název Cima Sappada a právě tady můžeme najít největší lákadlo oblasti a to červenou sjezdovku měřící 2,5 kilometru. Od roku 2004 kdy se zde otevřel největší zimní park v Itálii sem zavítá více rodin s dětmi. Právě pro děti byl otevřen Nevelandia park, kde v klidu můžete zanechat své ratolesti a jít si užívat jízdu po svazích bez obav co právě Vaše dítko zrovna dělá. Zkušení instruktoři se dětem věnují a formou her poznávají krásy zimního období. Po náročném dni přijde určitě vhod bazén, sauna nebo turecké lázně. A zakončit den můžete v některé z restaurací či barů.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Sappady

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Sappadě žádné hotely s volnými termíny.
Sappada - další odkazy

Zájezdy na hory do Sappady - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Sappadě? Širokou nabídku ubytování v Sappadě nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist