Lyžařské zájezdy Sarentino / Sarntal

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Sarentina / Sarntalu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Sarentinu / Sarntalu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Sarentina / Sarntalu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Sarentina / Sarntalu.

Lyžařské zájezdy do Sarentina / Sarntalu

Zájezdy Sarentino / Sarntal - ilustrační fotografie Zájezdy Sarentino / Sarntal - ilustrační fotografie Zájezdy Sarentino / Sarntal - ilustrační fotografie

Jen půl hodiny jízdy autem od Bolzana je vzdálený Reinwald, který leží na konci idylického údolí Sarntal. Ať už na lyžích, snowboardu, na sáňkách nebo pěšky, Reinwald nabízí zimní dobrodružství pro celou rodinu. Díky modernímu zasněžovacímu zařízení se pro všechny milovníky lyží a snowboardu nabízejí ty nejlepší sjezdovky po celou zimu. 6-místná gondolová a 4-sedačková lanovka, a dva lyžařské vleky vás během několika minut dostanou až do nadmořské výšky více než 2400 metrů. Minimální čekací doby, jedinečné panorama, útulné horské chaty a pohostinnost slibují jedinečné zážitky a relaxaci.

Lyžařská zábava na lyžích uprostřed třpytivé zimní nádhery, ideální pro milovníky přírody a klidu, romantiky a lyžařské „chytače bronzu“. Sjezdovky jsou široké a lemované horskými loukami, které samozřejmě neustále vybízejí k jízdám v hlubokém sněhu. Sportovnější lyžování nabízí trať sjezdovky Europa Cupu. Celkem je k dispozici 14 km sjezdových tratí, 3 km jsou značeny modře, 9 km červeně a 2 km černě.

Sáňkování na jedné z nejdelších sáňkařských drah v Jižním Tyrolsku nabízí báječná rodinná sáňkařská dráha o délce více než 4,5 km, která vede od Pichlberg Almu přes Reinswalder Wiesn. Začíná v nadmořské výšce 2 1330 metrů a po krátké zastávce na Sunnolmu pokračuje až dolů, k dolní stanici kabinkové lanovky, se kterou se zase dostanete nahoru k další jízdě. O víkendech, kdy je úplněk, můžete zažít nezapomenutelné sáňkování v měsíčním světle. Od 20.00 do 22.00 hodin, je kabinková lanovka v provozu, takže si můžete vychutnat tento nádherný zážitek hned několikrát.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Sarentina / Sarntalu

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Sarentinu / Sarntalu žádné hotely s volnými termíny.
Sarentino / Sarntal - další odkazy

Zájezdy na hory do Sarentina / Sarntalu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Sarentinu / Sarntalu? Širokou nabídku ubytování v Sarentinu / Sarntalu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist