Lyžařské zájezdy Sterzing / Wipptal

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Sterzingu Wipptalu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Sterzingu Wipptalu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Sterzingu Wipptalu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Sterzingu Wipptalu.

Lyžařské zájezdy do Sterzingu Wipptalu

Zájezdy Sterzing / Wipptal - ilustrační fotografie Zájezdy Sterzing / Wipptal - ilustrační fotografie Zájezdy Sterzing / Wipptal - ilustrační fotografie

Sterzing (italsky Vipitino) leží v italské slunné části údolí Eisacktal/Wipptal (Valle Isarco), v blízkosti průsmyku Brenner. Sterzing je moc hezká vesnice s pěší zónou s nádhernými městskými domy, velkým kostelem (s věží) a pěknou radnicí. V malém městě Sterzing se mísí moderní šarm se středověkou atmosférou. Kolem městečka najdete ještě nedotčenou přírodu, která je ideální pro odpočinkovou dovolenou. Velkou atrakcí během adventního období je vánoční trh ve Sterzingu, který láká nespočet návštěvníků k procházkám a příjemným zážitkům. Tento trh patří k jedněm z největších vánočních trhů v Jižním Tyrolsku. Zajímavý pohled na kulturu a historii vám poskytne Městské muzeum, radnice s kamenným milníkem, hrad Reifenstein nebo kostel Ducha svatého na náměstí starého města.

K místu patří lyžařské středisko Rosskopf (Monte Cavallo) se stejnojmenným místním vrcholkem, který je zároveň sluneční terasou Sterzingu. Když budete procházet nákupní ulicí, určitě nepoznáte, že jste pouhých 5 minut chůze od dolní stanice lanovky na Rosskopf. Nahoru se dostanete kabinkovou lanovkou, která vás vyveze až do nadmořské výšky 1 860 metrů a dalšími vleky a lanovkami můžete pokračovat až do výšky přes 2 100 metrů, kde může začít lyžařská zábava na svazích.

Rosskopf nabízí mnoho sjezdovek jak pro začátečníky tak pro profesionály. V nabídce je 16 km sjezdových tratí, z toho jsou 2 km značeny modře, 13 km červeně a 1 km černě. Obzvláště ti náročnější lyžaři mají velkou radost z dobře udržovaných sjezdovek a moderních lanovek a vleků bez zbytečného čekání. V případě nepříznivého počasí jsou připravená sněžná děla, která svahy pokryjí umělým sněhem. Vaše zimní dovolená tak nebude závislá na počasí.

Pro rodiny s dětmi je určená dětská lyžařská školka, které byla udělena Zlatá pečeť za kvalitní nabídku lyžařských kursů. Pro snowboardisty jsou připraveny 2 funparky. Mimo sjezdovky se můžete vydat na nádherné vysokohorské běžkařské stopy, uprostřed zimní krajiny. Na přírodní sáňkařské dráze si můžete vyzkoušet rychlou jízdu z vrcholku až dolů, do údolí.

Na vaší zimní dovolené si ale můžete vyzkoušet i mnoho dalších sportovních aktivit - zimní turistiku nebo výlety na sněžnicích. Určitě také vyzkoušejte místní kuchyni po tak náročném dni, a večer příjemně uzavřete v jedné z místních diskoték nebo barů. Ve středisku najdete nejdelší sáňkařskou dráhu v Itálii, 10 km dlouhou z Rosskopfu do Sterzingu. Je to perfektní zábava pro celou rodinu. Během 15 minut se nahoru dostanete lanovkou a můžete na sáňkách vyrazit hned od horní stanice lanovky. U té dolní stanice si můžete sáňky zapůjčit v půjčovně lyží. 2x týdně je dráha otevřená až do půlnoci.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Sterzingu Wipptalu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** LammHotel***
Racines / Ratschings

Sterzing / Wipptal - další odkazy

Zájezdy na hory do Sterzingu Wipptalu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Sterzingu Wipptalu? Širokou nabídku ubytování v Sterzingu Wipptalu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist