Hotel

Hotel Schneeberg

Fotografie k objektu

Hotel Schneeberg, Sterzing / Wipptal Hotel Schneeberg, Sterzing / Wipptal Hotel Schneeberg, Sterzing / Wipptal Hotel Schneeberg, Sterzing / Wipptal Hotel Schneeberg, Sterzing / Wipptal
Typ ubytování Hotel Kategorie **** Destinace Itálie Oblast Sterzing / Wipptal Místo Ridanna / Ridnaun Celkový počet termínů v nabídce0
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme.
• wellness se zónou pro děti  • hotelové pokoje a apartmány

klidná, v nadmořské výšce 1 380 m. Sterzing cca 17 km.

160 pokojů v hlavní budově a 20 apartmánů ve vedlejší budově (vzájemně propojené), recepce, bar, restaurace, terasa na opalování, kavárna, pizzerie, jídelna, taverna, výtah.

Dvoulůžkové pokoje (A2G): sat. TV, telefon, fén, sprcha a WC. Dvoulůžkové pokoje (A2A): stejné jako A2G, navíc balkon, v podkroví. Dvoulůžkové pokoje (A2B): stejné jako A2G, renovované, prostornější, sprcha nebo vířivá vana. Navíc balkon. Jednopokojové apartmány (A2D): ve vedlejší budově, renovované. Vířivá vana nebo sprcha, WC, balkon nebo terasa. Obývací ložnice s dvoulůžkem a rozkládací pohovkou.

polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů, večeře výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetem. Při rezervaci plné penze navíc oběd formou bufetových stolů. 1x týdně tyrolské speciality s bufetem s dezerty. Vánoční a silvestrovské menu.

WiFi ve společenským prostorách zdarma.

zdarma: fitness.

Za poplatek
kuželky, šipky, tandemový paragliding.

zdarma: wellness zóna (cca 8 000 m2): krytý bazén, zážitkové koupele s aroma saunou, vyhřívaný venkovní bazén, vířivky, sauny, parní lázně, ledová jeskyně, odpočinkové místnosti. Děti do 14 let mají povolený vstup pouze do dětské sauny.

Za poplatek
vitamínový bar, masáže, koupele, kosmetika, solárium, župany.

dětská sekce ve wellness s bázeny a různými atrakcemi, miniklub (3–12 let, pondělí­–pátek, cca 10.00–18.00 h). Dětská postýlka do 2 let zdarma (rezervace v CK).

malá studená/teplá jídla k obědu (od 12.30–14.30 h.) jako např. polévky, těstoviny, studené mísy, minidezerty.

parkování: parkoviště zdarma. Garáž cca 5 €/den; domácí zvíře: cca 12 €/den; lázeňská taxa: cca 1,80 €/os./den; příjezd/minimální doba pobytu: denně/5 nocí, 26. 12.–1. 1. úterý/7 nocí, 2. 1.–6. 1. úterý/5 nocí.

Vlek/

Sjezdovka
Ratschings cca 14 km, cvičný vlek cca 3 km

Běžecká stopa
přímo od hotelu

Skibus
přímo od hotelu (od vánoc do velikonoc) Půjčovna lyží/lyžařská škola: cca 14 km

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist