Lyžařské zájezdy Val d´Aosta / Aostal

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Val d´Aosty nebo Aostalu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete ve Val d´Aostě nebo Aostalu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Val d´Aosty nebo Aostalu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Val d´Aosty nebo Aostalu.

Lyžařské zájezdy do Val d´Aosty nebo Aostalu

Zájezdy Val d´Aosta / Aostal - ilustrační fotografie Zájezdy Val d´Aosta / Aostal - ilustrační fotografie Zájezdy Val d´Aosta / Aostal - ilustrační fotografie

Lyžařskou oblast Val d´Aosta - Aostatal nalezneme na severozápadě Itálie při hranicích se Švýcarskem a Francií. Opravdu rozsáhlá oblast se pyšní takovými horskými velikány jako je Mont Blanc, Monte Rosa či Matterhorn. Je považována za domov zimních sportů. Najdeme zde více než 30 lyžařských areálů v nadmořské výšce od 1524 do 3883 m s 850 dobře upravovanými lyžařskými sjezdovkami všech stupňů obtížnosti. Mezi 4 hlavní lyžařská střediska zde řadíme Monte Bianco, Monte Rosu, Monte Cervino a Monte del Gran Paradiso. V Monte del Gran Paradisu se také nachází stejnojmenný národní park. Ve všech těchto střediscích nalezneme k ubytování luxusní hotely, ale i penziony za dobrou cenu. Díky vysoké nadmořské výšce zde pravidelně sněží, takže není ani nutný dosněžovací systém.

Oblast Val d´Aosta - Aostatal je plná tradic, příjemných lidí a skvělé gastronomie. Z místních specialit byste určitě měli ochutnat biftek, sýrové fondue nebo lanýže. U spodní části vrcholku Mont Blanc naleznete lyžařské středisko La Thuile, které spolu se sousedským francouzským střediskem La Rosiére tvoří oblast Espase San Bernardo. Právě odtud se nabízí nezapomenutelný panoramatický pohled na zasněžené vrcholky Monte Belevederu a Col de Fourclazu. Pro milovníky sjezdovek je připraveno celkem150 km tratí a pro snowboardisty je tu snowpark s U-rampou a mnoha přírodními překážkami. Z dalších aktivit tu na Vás čeká heliski, noční lyžování, zimní turistika, bazén, sauna či jízda na saních se psím spřežením.

Kousek od La Thuile nalezneme středisko Courmayer. Jeho 100 km sjezdovek, 35 km běžeckých tratí a snowpark zajistí skvělou zábavu pro celou rodinu. Dalším významných střediskem je Cervinia nležící ve stínu majestátního Matterhornu. Těsně sousedí se švýcarským Zermattem a dává k dispozici 130 km lyžařských sjezdovek, 25 km běžeckých tratí a také snowpark s U-rampou. Bezpochyby největším střediskem celé oblasti je Monte Rosa. Najdete zde 200 km lyžařských sjezdovek, 60 km běžkařských tratí a snowpark. Je to velmi živé a rušné středisko, ideální zejména pro mladé lidi, kteří milují také noční život.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Val d´Aosty nebo Aostalu

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme ve Val d´Aostě nebo Aostalu žádné hotely s volnými termíny.
Val d´Aosta / Aostal - další odkazy

Zájezdy na hory do Val d´Aosty nebo Aostalu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování ve Val d´Aostě nebo Aostalu? Širokou nabídku ubytování ve Val d´Aostě nebo Aostalu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist