Hotel

Hotel Soggiorno Dolomiti komplex

Fotografie k objektu

Ubytování - ilustrační fotografie
Typ ubytování Hotel Kategorie ** Destinace Itálie Oblast Val di Fassa / Fassatal Místo Campestrin Možné způsoby dopravy Vlastní Možné stravování Polopenze Počet lůžek v pokojích 2 Celkový počet termínů v nabídce 235 Ceny za osobu od 4.692,- Kč
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme.
Ideální pro skupiny.

v nadmořské výšce 1473 m. Restaurace a nákupní možnosti cca 100 m. Campitello cca 2,5 km.

útulný prázdninový dům. Recepce, společenská místnost, restaurace, bar, konferenční místnost, výtah, lyžárna.

hlavní a vedlejší budova (vzdálena cca 50 m). Jednoduše, účelně zařízené. Sprcha, WC, sat. TV. Jednolůžkové pokoje (A1A): dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou. Dvoulůžkové pokoje (A2A) a čtyřlůžkové pokoje (A4A).

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 2 chodech se zeleninovým bufetem a zákusky. 1x týdně gala večeře.

k večeři 0,25 l červeného nebo bílého vína a 0,5 l vody/osoba.

dětská postýlka na vyžádání, cca 5 €/den, platba na místě.

Parkování: za poplatek. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

sleva 10% na půjčovné v půjčovně lyží Euroski (vzdáleno cca 50 m) při předložení voucheru.Vlek / lanovka
Col Roseola (Campitello) cca 2,5 km, Ciampedie cca 3,5 km

Běžecká stopa
cca 50 m
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist