Lyžařské zájezdy Valle Aurina / Tauferer Ahrntal

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Valle Auriny / Tauferer Ahrntalu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete ve Valle Aurině / Tauferer Ahrntalu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Valle Auriny / Tauferer Ahrntalu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Valle Auriny / Tauferer Ahrntalu.

Lyžařské zájezdy do Valle Auriny / Tauferer Ahrntalu

Zájezdy Valle Aurina / Tauferer Ahrntal - ilustrační fotografie Zájezdy Valle Aurina / Tauferer Ahrntal - ilustrační fotografie Zájezdy Valle Aurina / Tauferer Ahrntal - ilustrační fotografie

Z Brunecku v údolí Val Pusteria se na první křižovatce dostanete do obce Sand in Taufers (Campo Tures) a pak dále do celého údolí Tauferer Ahrntal. Pobyt v této populární oblasti můžete spojit s výstupem do Dolomit. V nejkrásnějším bočním údolí jižního Tyrolska se kloubí: požitek, příjemná atmosféra a aktivita. Čekají zde na vás velká i malá dobrodružství na vodě i na souši. Pěší turistika i horské túry, které vedou unikátní horskou krajinou. Slunná jižní strana Zillertalských Alp se po celý rok prezentuje v celém svém kouzlu svou rozmanitostí a nesrovnatelnou atmosférou. To vše pod přibližně 80 třítisícovými vrcholy, které obklopují údolí Tauferer Ahrntal. Kdo hledá jistotu sněhu až do jara, chce si užít neomezené lyžařské, snowboardové a běžecké zážitky je v Tauferer Ahrntalu na správném místě.

Sand in Taufers se jmenuje místo, které se nachází hned vedle známého lyžařského střediska Speikboden. Stejně jako ve všech skiareálech v Jižním Tyrolsku, také v tomto najdete pestrou nabídku zimních aktivit. Široké sjezdovky a moderní lanovky jsou neustále vylepšovány a inovovány. Lyžaři se mohou těšit na dobře upravené svahy. Mini-Ski-Club Speikboden je dobře organizovanou oblastí pro děti, kde se i těm nejmenším dostane zábava všeho druhu. Denní opatrování, kino, sněhové festivaly nebo lyžařské závody dělají příjemné dny pro děti a dávají tak rodičům čas pro nezbytný odpočinek. Skiareál Speikboden se rozkládá v nadmořské výšce 930 - 2400 metrů. Nabízí 20 km sjezdovek, z toho jsou 2 km značeny modře, 12 km červeně a 6 km černě. Na svahy vás vyvezou kabinkové i sedačkové lanovky a lyžařský vlek. Najdete tu také dvě sáňkařské dráhy o celkové délce 10 km.

Skiareál Klausberg se rozkládá v nadmořské výšce 1050 - 2510 metrů. Nabízí 22 km sjezdovek, z toho jsou 3 km značeny modře, 13 km červeně a 6 km černě. Na svahy vás vyvezou kabinkové i sedačkové lanovky a lyžařský vlek. Najdete tu také dvě sáňkařské dráhy o celkové délce 11 km, jedna z nich je také osvětlená. Areál leží na jižní straně Alp nad obcí Steinhaus a je velmi dobře znám pro svou krásu. Zima a vysoký počet sněhových srážek nabízejí ty nejlepší podmínky pro lyžování v zasněženém okolí. Středisko se prezentuje s heslem „Nabízíme všechno - kromě čekání“. Lyžařské chaty, lyžařské školy pro děti i dospělé, skibus, lyžování až do Velikonoc na mnoha různých sjezdovkách a gastronomická zařízení, to je nabídka pro vysoké nároky zimních sportovců na Klausbergu.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Valle Auriny / Tauferer Ahrntalu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Feldmilla.designHotel****
Campo Tures / Sand in Taufers

Studio / Apartmán*** Residence FeldmühleStudio / Apartmán***
Campo Tures / Sand in Taufers

Valle Aurina / Tauferer Ahrntal - další odkazy

Zájezdy na hory do Valle Auriny / Tauferer Ahrntalu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování ve Valle Aurině / Tauferer Ahrntalu? Širokou nabídku ubytování ve Valle Aurině / Tauferer Ahrntalu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

26.2.2018
Zahajte letní sezónu v Řecku

Řecko – ostrov Kréta – Anissaras na 11 dní s all inclusive za 12.190,-. Termín: 30.5. (St) – 9.6. (So) s odletem z Prahy. Hotel… [více]

22.2.2018
Egypt s poklidnou atmosférou

Egypt – Hurghada na osm dní letecky z Prahy s all inclusive za 11.490,-. Termín 8.3. (Čt) – 15.3. (Čt). Hilton Long Beach Resort Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist