Lyžařské zájezdy Berchtesgadener Land

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Berchtesgadenu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Německa a chcete v Berchtesgadenu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Berchtesgadenu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Berchtesgadenu.

Lyžařské zájezdy do Berchtesgadenu

Zájezdy Berchtesgadener Land - ilustrační fotografie Zájezdy Berchtesgadener Land - ilustrační fotografie Zájezdy Berchtesgadener Land - ilustrační fotografie

Region Berchtesgaden se svými pěti obcemi, Berchtesgaden, Bischofswiesen, Marktschellenberg, Ramsau a Schönau am Königssee, je oblíbeným zimním střediskem. Díky financování a skvělým sněhovým podmínkám se v posledních desetiletích stal Berchtesgaden centrem zimních sportů. Stále častěji se zde pořádají světové závody ve snowboardingu, lyžování, skeletonu, sáňkování a , díky uměle vytvořeném kluzišti, i závody na bobech.

Pro lyžaře je v celé oblasti připraveno kolem 50 km sjezdovek různých obtížností v nadmořské výšce 600 - 1800 metrů. 83 kilometrů běžkařských stop, a lahůdka v podobě trasy na náhorní plošině Scharitzkehl, je velkým lákadlem právě pro milovníky severského lyžování. Pokud se pak potřebujete zahřát, přijde vám určitě vhod parní lázeň a sauna v lázních Watzmann therme. Berchtesgaden je ideální oblast pro celou rodinu. Lyžařské školy fungují pro děti i dospělé a snowboardový areál s umělým osvětlením a halfpipe je pro vás připraven v Götschenu.

Pro milovníky turistiky jsou upravené 120 km zimní trasy po celém regionu a kromě nich, se staly oblíbenými, také túry na sněžnicích s průvodcem. Krok za krokem se vydáte do zimního království, které mnozí znají pouze z pohlednic. Vaše zimní dovolená může mít přece tolik podob a cokoliv si vyberete, od lyžování, bruslení, jízdu na bobu, zimní turistiku nebo relaxování v termálních lázních věříme, že v Berchtesgadenu budete spokojeni.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Berchtesgadenu

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Berchtesgadenu žádné hotely s volnými termíny.
Berchtesgadener Land - další odkazy

Zájezdy na hory do Berchtesgadenu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Berchtesgadenu? Širokou nabídku ubytování v Berchtesgadenu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Německo a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist