Hotel

Hotel Český Hotel Lampllehen

Fotografie k objektu

Hotel Český Hotel Lampllehen, Berchtesgadener Land Hotel Český Hotel Lampllehen, Berchtesgadener Land Hotel Český Hotel Lampllehen, Berchtesgadener Land Hotel Český Hotel Lampllehen, Berchtesgadener Land
Typ ubytování Hotel Kategorie *** Destinace Německo Oblast Berchtesgadener Land Místo Berchtesgaden Celkový počet termínů v nabídce0
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme.
Poloha
klidná, slunná poloha s výhledem do údolí, jen 10 km od města Salzburg. Poloha hotelu umožňuje výlety do zajímavého okolí, ochotný personál vám vždy dobře poradí, kam vyrazit, v blízkosti Kehlsteinhausu – Hitlerova Orlího hnízda, na horu Watzmann, do solných dolů v oblasti Berchtesgadenu, na jezero Königssee (cca 5 km). Do větších rakouských středisek v oblasti Ski amadé - Hochkönig, Alpendorf, Wagrain, Flachau a Zauchensee - dorazíte za 40-60 minut.

Vybavení
český rodinný hotel disponuje celkem 11 2lůžkovými pokoji s možností 1 přistýlky a 1 apartmánem. ­Restaurace, kavárna s krbem, sluneční terasa, parkoviště, lyžárna. Při pobytu na 7 nocí k dispozici zdarma 1x sauna a 1x lázně Watzmanntherme v Berchtesgadenu (2 hod. bazén). Česky mluvící personál, TV kanály v češtině, WiFi zdarma v celém objektu.
Od léta 2015 jsou nedaleko od hotelu nově postaveny 2 chalety, každý pro max. 4 dospělé osoby.

Ubytování
2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a apartmán pro 4 osoby (na vyžádání, 2 pokoje), nábytek masivní dřevo, sprcha/WC, balkon/terasa, SAT/TV.
Ubytování v chalelech se s polopenzí, strava je podávána v hotelu s ostatními hosty. Chalety jsou dvoupodlažní, nově postavené, v tradičním horském stylu, cca 30 m od hlavní budovy. Mají vlastní parkoviště a výhled do údolí.

Informace o stravování
Snídaně: bufetové
Večeře: servírované - 3 chody (v úterý bez večeří, volný den personálu)
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist