Lyžařské zájezdy Axamer Lizum

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Axamer Lizum. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Rakouska a chcete v Axamer Lizum strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Axamer Lizum, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Axamer Lizum.

Lyžařské zájezdy do Axamer Lizum

Zájezdy Axamer Lizum - ilustrační fotografie Zájezdy Axamer Lizum - ilustrační fotografie Zájezdy Axamer Lizum - ilustrační fotografie

Lyžařská oblast Axamer Lizum. Středisko bylo postavené kvůli zimním olympijským hrám v roce 1964 a rozšířené pro hry v roce 1976. Má díky své poloze (1.580 - 2.340 m) velkou jistotu sněhu a najdete v něm perfektně upravené středně těžké svahy. Známá sjezdařka Rosi Mittermaierová zde vyhrála 3 zlaté medaile. Z bývalé olympijské pompéznosti zbylo překvapivě příjemně velmi málo. Úžasnou atmosféru a panoramatické výhledy si užíjí běžkaři i hosté lační sluníčka.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Axamer Lizum

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Axamer Lizum žádné hotely s volnými termíny.
Axamer Lizum - další odkazy

Zájezdy na hory do Axamer Lizum - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Axamer Lizum? Širokou nabídku ubytování v Axamer Lizum nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Rakousko a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist