Lyžařské zájezdy Bad Kleinkirchheim

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Bad Kleinkirchheimu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Rakouska a chcete v Bad Kleinkirchheimu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Bad Kleinkirchheimu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Bad Kleinkirchheimu.

Lyžařské zájezdy do Bad Kleinkirchheimu

Zájezdy Bad Kleinkirchheim - ilustrační fotografie Zájezdy Bad Kleinkirchheim - ilustrační fotografie Zájezdy Bad Kleinkirchheim - ilustrační fotografie

Na jižních straně Alp, uprostřed korutanského pohoří Nockberge, leží oblíbené lázeňské městečko pro lyžařské zájezdy do Rakouska Bad Kleinkirchheim. Svým návštěvníkům nabízí unikátní kombinaci odpočinku ve zdejších lázních spolu s možností lyžování ve místním rozlehlém lyžařském areálu Kleinkirchheim - St. Oswald, který se táhne hned přes několik zdejších vrcholků.

Právě v oblasti Kleinkirchheim, konkrétně v malé vesničce Mooswald nedaleko jezera Millstätter See, se narodil olympijský šampión Franz Klammer, který je jakýmsi patronem lyžování v této atraktivní destinaci pro zimní lyžařské zájezdy do Rakouska. Vedle skvělých příležitostí k tomu nejlepšímu alpskému lyžování nabízí oblast Kleinkirchheim i celou řadu možností provozování dalších volnočasových zimních aktivit, a díky tomu se tato rakouská lyžařská oblast stala velmi vyhledávanou zimní destinací nejen pro lyžařské zájezdy.

Zdejším sloganem je ze sjezdovky rovnou do lázní a lázně Kleinkirchheim naplňují toto spojení bezezbytku. Většina zdejších ubytovacích zařízení má v objektu své vlastní wellness centrum a kdo by si chtěl užít skutečných lázní, má možnost navštívit hned dvě zdejší zařízení. Römerbad a St. Kathrein se nacházejí v centru obce Kleinkirchheim a Římské lázně dokonce jen pár metrů od lanovky na nejvyšší zdejší vrcholek Kaiserburg. St. Kathrein pak leží pouze několik desítek metrů od lanovky na Maibrunn, takže lyžaři mohou skutečně skončit lyžování a okamžitě se přesunout do zdejších lázní. Lyžařské zájezdy do oblasti Bad Kleinkirchheim tak dostávají rozměr, který může svým hostům nabídnou jen skutečně málo lyžařských středisek v celých Alpách.Celý skiareál nad městečky Kleinkirchheim a St. Oswald se táhne přes několik vrcholků, dosahující výšky kolem 2.000 metrů nad mořem. Nejvyšší horou, na které se mohou návštěvníci lyžařské oblasti Kleinkirchheim, kteří se vydali na lyžařské zájezdy právě na jih Rakouska, věnovat sjezdovému lyžování, je 2.055 metrů vysoký Kaiserburg. Právě po jeho svazích se také vine do údolí sjezdovka pojmenovaná po Franzi Klammerovi a stejně tak se tu nachází několik svahů na lyžování ve volném terénu.

Na západě sousedí s Kaiserburgem vrcholy Strohsack a Maibrunn, kvůli kterým jezdí na lyžařské zájezdy do regionu Kleinkirchheim celá řada zkušených a zdatných sjezdařů. Právě tady se totiž nachází náročná trať, na které se jezdí závody v rámci Světového poháru ve sjezdovém lyžování a na technicky vyspělé lyžaře tady čeká i celá řada dalších středně těžkých sportovních tratí, na kterých si budou moci otestovat své lyžařské dovednosti.

Na opačné straně údolí, směrem na sever od městečka Bad Kleinkirchheim, se nachází obec St. Oswald a nad ní vrcholy Nockalm, Spitzegg a Brunnach. Tento lyžařský areál je pro začátečníky daleko přívětivější a dalo by se říci, že je též rozmanitější než severně orientované svahy přímo nad Bad Kleinkirchheimem. Na své si tady přijde opravdu každý. Zkušení lyžaři, lyžaři začátečníci, snowboardisté, ale také stoupenci nových sportovních odvětví a v neposlední řadě též rodiny s dětmi. Ti všichni si zde najdou sjezdovku, která bude odpovídat jejich dovednostem a lyžařské zájezdy do Kleinkirchheimu si tak budou moci bezezbytku užít.

Tvář starého rakouského venkova najdete předevší na cvičných loukách níže v údolí. Slalomové branky tady zcela přirozeně tvoří jabloně či hrušně a vaše veselé dovádění budou zvědavě okukovat krávy z volného výběhu hned vedle lyžařských vleků. Tato atmosféra se bude určitě nejvíce zamlouvat dětem a rodinám, které si tady mohou v klidu užívat pohodové lyžování pod zářícím sluncem na modré obloze. Pokročilejší lyžaři v regionu Bad Kleinkirchheim pak zase jistě vyrazí po stopách legendárního mistra světa a olympijského vítěze Franze Klammera na svahy nad lázeňské městečko na říčce Twengbach a může se klidně stát, že jej zde na některé sjezdovce nebo lanovce stále ještě potkají.Lyžařské zájezdy do Kleinkirchheimu však nejsou určeny pouze pro sjezdaře. I příznivci běžeckého lyžování tráví v této jedinečné lázeňské oblasti svou zimní dovolenou. V blízkosti Kleinkirchheimu se nacházejí hned tři krásné běžecké túry. Velkou jistotu sněhu máte na 5 kilometrů dlouhé, značené běžecké stopě Nockalm - Höhenloipe, která se nachází nedaleko vrcholové stanice lanovky na hoře Nockalm. Kolem obce St. Oswald vede okružní stopa Talrunde, zatímco poněkud ambicióznější lyžaři najdou vhodnou stopu přímo v lázních Kleinkirchheim. Kdo si chce na běžkách opravdu užít, může se napojit na Römer - Loipe s délkou 42 kilometrů.

K oblasti Bad Kleinkirchheim patří i nedaleké jezero Millstätter See, které kromě lyžařů láká na dovolenou během zimy i příznivce sportů na ledě. Zamrzlá hladina jezera je totiž ideálním místem pro bruselní, plachtění na ledě, curling a další sporty. Malebné korutanské dřevěné domy, ležící vysoko nad jezerem, pak dokreslují jedinečnou atmosféru korutanského jezera Millstätter See.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Bad Kleinkirchheimu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Ferienhotel KolmhofHotel****
Bad Kleinkirchheim

Hotel*** SteindlHotel***
Millstatt in Kärnten

Bad Kleinkirchheim - další odkazy

Zájezdy na hory do Bad Kleinkirchheimu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Bad Kleinkirchheimu? Širokou nabídku ubytování v Bad Kleinkirchheimu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Rakousko a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist