Lyžařské zájezdy Dachstein / Schladming

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů na Dachstein nebo do Schladmingu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Rakouska a chcete na Dachsteinu nebo ve Schladmingu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů na Dachstein nebo do Schladmingu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy na Dachstein nebo do Schladmingu.

Lyžařské zájezdy na Dachstein nebo do Schladmingu

Právě se nacházíte na 2. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy na Dachstein nebo do Schladmingu do Rakouska. Více informací o lyžařských zájezdech na Dachstein nebo do Schladmingu naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.

Zimní dovolená a zájezdy na hory na Dachstein nebo do Schladmingu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** ParienteHotel***
Schladming - Rohrmoos

Hotel**** PichlmayrgutHotel****
Pichl - Mandling

Hotel*** PlanaihofHotel***
Schladming - Rohrmoos

Hotel*** PostHotel***
Ramsau am Dachstein

Penzion** Royer - PoisPenzion**
Ramsau am Dachstein

Penzion*** SonnenhügelPenzion***
Ramsau am Dachstein

Hotel**** WaldfriedenHotel****
Schladming - Rohrmoos

Zobrazit předcházející hotely na Dachsteinu nebo ve Schladmingu Předchozí  1 - 2
Dachstein / Schladming - další odkazy

Zájezdy na hory na Dachstein nebo do Schladmingu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování na Dachsteinu nebo ve Schladmingu? Širokou nabídku ubytování na Dachsteinu nebo ve Schladmingu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Rakousko a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist