Hotel

Hotel Falkensteiner Hotel Schladming

Fotografie k objektu

Hotel Falkensteiner Hotel Schladming, Dachstein / Schladming Hotel Falkensteiner Hotel Schladming, Dachstein / Schladming Hotel Falkensteiner Hotel Schladming, Dachstein / Schladming Hotel Falkensteiner Hotel Schladming, Dachstein / Schladming Hotel Falkensteiner Hotel Schladming, Dachstein / Schladming
Typ ubytování Hotel Kategorie **** Destinace Rakousko Oblast Dachstein / Schladming Místo Schladming - Rohrmoos Celkový počet termínů v nabídce0
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme.
Poloha
500 m od centra Schladmingu.

Vybavení
recepce, restaurace, bar, čítárna, krb, konferenční prostory, parkoviště a WiFi zdarma.
Velkolepé lázeňské centrum Acquapura SPA na ploše 1 500 m2: vnitřní a venkovní bazén, saunový svět, zóna léčebných procedur, soukromé koupele, odpočívárny, zóna pro fitness a gymnastiku, bohatý program sportovních aktivit a akcí v každé roční době.

Ubytování
Superior - 2+1 - 32m2 - ložnice s obývací částí, sociální zařízení (sprcha/WC), Sat TV, telefon, trezor, minibar, kávovar Nespresso, sofa a balkón.
Deluxe - 2+1 - 32m2 - prostorná ložnice s obývací částí, sociální zařízení (sprcha/WC), Sat TV, telefon, trezor, minibar, kávovar Nespresso, sofa a balkón.

Ceny na vyžádání na typ pokojů:
Deluxe Pluse - 2+1, Junior Suite - 2+2 nebo 3, Senior Suiten/Suite Grimming/Suite Hochgolling - 2+2 nebo 3 dospělé osoby, Dachstein Suite 2+2 nebo 4 dospělé osoby.

Informace o stravování
Snídaně: bufetové

Večeře: 5chodové menu nebo tématické bufety, bezlepková strava na vyžádání.

Doporučení pořadatele
Hotel se nachází přímo v lyžařském středisku a je určen pro hosty, kteří chtějí strávit svoji dovolenou aktivně a mají přitom cit pro styl a vkus.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist