Hotel

Hotel Waldfrieden

Fotografie k objektu

Hotel Waldfrieden, Dachstein / Schladming Hotel Waldfrieden, Dachstein / Schladming Hotel Waldfrieden, Dachstein / Schladming Hotel Waldfrieden, Dachstein / Schladming Hotel Waldfrieden, Dachstein / Schladming
Typ ubytování Hotel Kategorie **** Destinace Rakousko Oblast Dachstein / Schladming Místo Schladming - Rohrmoos Celkový počet termínů v nabídce0
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme.
Pěkný hotel v centru a přímo u sjezdovky. Krytý bazén a hotelové spa. Lyžařský skipas v ceně (od 18.3. do konce lyžařské sezóny).

v nadmořské výšce cca 1100 m. V blízkosti centra s obchody a restauracemi. Hotel je přímo u sjezdovky.

rodinný hotel se 40 pokoji. Recepce, bar, restaurace, terasa, společenská místnost, TV místnost, sluneční terasa, výtah a vyhřívaná lyžárna s vysoušečem obuvi.

dvoulůžkové pokoje (A2A/A2D/A2E): jsou vybaveny telefonem, TV s rádiem, trezorem, fénem, vanou/sprchou, WC a balkonem. A2D: pro až 3 osoby, A2E: pro až 4 osoby. Jednolůžkové pokoje (A1A): vybavení jako A2A.

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Polévkový bufet od 12.00-14.00 h. Odpolední bufet od 15.00-16.30 h. K večeři menu o 4 chodech se salátovým bufetem.

WiFi zdarma

fitness centrum.

krytý bazén (10x6 m) s vířivkou a lehátky. Welness centrum se saunami, parní lázní, infračervená sauna a relaxační místnost.

Vybavení
lehátka a ručníky.

Za poplatek
solárium a tobogán.

herna, dětské hřiště, dětská postýlky a židlička (objednávat předem). Děti do 15 let mají skipas zdarma, pokud alespoň jeden dospělý má zaplacený 6-denní skipas.

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist