Hotel

Hotel Der Abtenauer

Fotografie k objektu

Hotel Der Abtenauer, Dachstein West a Lammertal Hotel Der Abtenauer, Dachstein West a Lammertal Hotel Der Abtenauer, Dachstein West a Lammertal Hotel Der Abtenauer, Dachstein West a Lammertal
Typ ubytování Hotel Kategorie **** Destinace Rakousko Oblast Dachstein West a Lammertal Místo Abtenau Celkový počet termínů v nabídce0
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme.
Popis
Areál vhodný pro rodiny s menšími dětmi.

Poloha
Hotel leží přímo v centru Abtenau. Hotel se nachází 31 km od Hallstattu, 44 km od Bad Ischlu, 48 km od Salzburgu.

Vzdálenosti
SKIAREÁL: Dachstein West – vzdálen 11 km od hotelu, skibusy odjíždí přímo od hotelu (50m). Skiareál Abtenau - 10 km sjezdovek, 6 vleků, 1 sedačka, 1 kabinová lanovka. Menší areál je 150 m od hotelu. Větší areál je 1,6 km od hotelu.

Ubytování
Pohodlně vybavené dvoulůžkové pokoje, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, kabelová televize, rádio, trezor. Některé pokoje mají balkon. OBSAZENOST POKOJE: dvoulůžkový pokoj - 2 dospělé osoby, třílůžkový pokoj: 2 dospělé osoby + 1 dítě; rodinný pokoj: 2 dospělé osoby + 2 děti.

Vybavení a služby
Hotelová hala s recepcí, restaurace, bar, Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách hotelu zdarma, relaxační centrum se saunou, parní komorou, aroma jeskyní, relaxačním sprchovým koutem. Solárium za poplatek. Parkoviště za hotelem zdarma, možnost pobytu se psem (za poplatek).

Sport a zábava
Zdarma: sauna, parní lázeň, aromatická jeskyně, relaxační sprcha. Za poplatek: solárium, infrakabina, whirlpool
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist