Hotel

Studio / Apartmán Anonymous apartments in Abtenau

Fotografie k objektu

Studio / Apartmán Anonymous apartments in Abtenau, Dachstein West a Lammertal
Typ ubytování Studio / Apartmán Kategorie *** Destinace Rakousko Oblast Dachstein West a Lammertal Místo Abtenau Celkový počet termínů v nabídce0
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme.
Poloha
různě položené bezejmenné apartmány v oblasti Abtenau - Annaberg - Lungötz - St. Martin.

Vybavení
apartmány 3 různých velikostí rozmístěné v oblasti Daschstein West - Lammertal - Abtenau. Zdarma skibus do lyžařské oblasti Daschstein West a Karkogel. V ceně je Tennengau Plus Card zahrnující slevy a výhody.

Ubytování
apartmány pro 2-6 osob jsou typu A: pro 2 osoby, obývací ložnice, kuchyňský kout, sprcha/WC; typu B: pro 3-4 osoby, ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou, koupelna/WC; typu C: pro 4-6 osob, 2 ložnice, obývací pokoj s pohovkou, kuchyňský kout, koupelna/WC. Částečně balkón. V ceně je elektřina, voda, topení, povlečení, ručníky.

Doporučení pořadatele
Cenově výhodné anonymní ubytování pro nenáročné. Foto je ilustrativní.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist