Hotel

Studio / Apartmán Anonymous apartments in Abtenau

Fotografie k objektu

Studio / Apartmán Anonymous apartments in Abtenau, Dachstein West a Lammertal
Typ ubytování Studio / Apartmán Kategorie *** Destinace Rakousko Oblast Dachstein West a Lammertal Místo Abtenau Celkový počet termínů v nabídce0
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme.
Poloha
různě položené bezejmenné apartmány v oblasti Abtenau - Annaberg - Lungötz - St. Martin.

Vybavení
apartmány 3 různých velikostí rozmístěné v oblasti Daschstein West - Lammertal - Abtenau. Zdarma skibus do lyžařské oblasti Daschstein West a Karkogel. V ceně je Tennengau Plus Card zahrnující slevy a výhody.

Ubytování
apartmány pro 2-6 osob jsou typu A: pro 2 osoby, obývací ložnice, kuchyňský kout, sprcha/WC; typu B: pro 3-4 osoby, ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou, koupelna/WC; typu C: pro 4-6 osob, 2 ložnice, obývací pokoj s pohovkou, kuchyňský kout, koupelna/WC. Částečně balkón. V ceně je elektřina, voda, topení, povlečení, ručníky.

Doporučení pořadatele
Cenově výhodné anonymní ubytování pro nenáročné. Foto je ilustrativní.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist