Lyžařské zájezdy Donnersbacher Tauern

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Donnersbacher Tauernu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Rakouska a chcete v Donnersbacher Tauernu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Donnersbacher Tauernu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Donnersbacher Tauernu.

Lyžařské zájezdy do Donnersbacher Tauernu

Uprostřed pohoří Niederen Tauern lákají hory v regionu Grimming především zimní sportovce, kteří mají rádi klid. Idylická obec Donnersbach je výchozím bodem do oblasti Planneralm. Donnersbachwald je známý mnoha hodinami slunečního svitu. Sluníčka si zde můžete užívat i když okolní údolí je již schované pod hustou mlhou.

Obě oblasti jsou díky svým širokým svahům vhodné pro celé rodiny s dětmi. Na Planneralmu jsou sjezdovky pod vrcholkem Plannereck spíše sportovnější, jinak jsou svahy maximálně středně těžké. Na Riesneralmu se čtyři různé sjezdy do údolí postarají o změnu a zejména sjezdovka Europacup - Hang je pro lyžaře skutečnou výzvou. Rozhodně se také doporučuje vyzkoušet si šestikilometrový dlouhý sjezd do údolí nazvaný Panoramaabfahrt. Pěkné projíždky hlubokým sněhem jsou obvykle hned vedle upravených sjezdovek. Pod vedením místního znalce je sjezd z vrcholku Hochsitz na Mörsbachalm opravdovým zážitkem.

Snowvalley na Planneralmu je oblíbeným místem pro snowboardisty. Místní snowboardový klub se pečlivě stará o atraktivní úpravu terénů, řečí znalců tak vznikají raily, wallridy a kickery. Jak se profesionálové vyrovnají s těmito překážkami, můžete obdivovat při početných snowboardových soutěžích.

Idylické podmínky kolem plannerské kotliny jsou vhodné pro pěší turistiku na sněžnicích a lyžařské túry. Osamělé výstupy přes hluboce zasněžené svahy, hřebeny a vrcholky slibují znovu a znovu ohromující výhled na horské masivy Grimming, Dachstein a Vysoké Taury (Hohen Tauern). Jeden z nejoblíbenějších výletu vede nahoru na vrcholek Goldbachseespitze. Každý pátek pořádá sdružení Riesneralm - Bergbahn (Donnerswaldbach) lyžařskou túru na Mondschein.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Donnersbacher Tauernu

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Donnersbacher Tauernu žádné hotely s volnými termíny.
Donnersbacher Tauern - další odkazy

Zájezdy na hory do Donnersbacher Tauernu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Donnersbacher Tauernu? Širokou nabídku ubytování v Donnersbacher Tauernu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Rakousko a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist