Lyžařské zájezdy Hochpustertal

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Hochpustertalu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Rakouska a chcete v Hochpustertalu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Hochpustertalu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Hochpustertalu.

Lyžařské zájezdy do Hochpustertalu

Zájezdy Hochpustertal - ilustrační fotografie Zájezdy Hochpustertal - ilustrační fotografie Zájezdy Hochpustertal - ilustrační fotografie

Lyžařská oblast Hochpustertal/Alta Pusteria se skládá z 5 hlavních vesnic Sesto, San Candido, Dobbiaco, Villabassa a Braies. Nachází se v jižním Tyrolsku a zahrnuje sjezdovky všech stupňů obtížnosti. Stejně jako v sousedním, poklidném Gailtalu.

Na převážně středně těžkých sjezdovkách a dobře vybudované síti turistických stezek můžete objevovat zimní krajinu s hlavními středisky Sillian, Obertilliach a Außervillgraten. Lyžařská oblast je ideální nejen pro celé rodiny, ale také pro příznivce snowboardingu, kteří zde naleznou snowparky.

Ke sjezdovkám vás vyveze 28 vleků takže téměř nikdy zde nejsou fronty. Oblast není tak rozsáhlá jako ostatní v Rakousku a tak zde nečekejte ani davy lyžařů. 54 km sjezdovek, 2 sáňkařské dráhy zaručí maximální vyžití pro všechny milovníky zimních radovánek.

Zdejší svahy jsou mírné vhodné pro rodiny s dětmi a najdou se zde také kopce pro profesionály. Ti z Vás, kteří milují běhy na lyžích, zde najdou opravdový ráj na 200 km běžkařských tras. Užívejte si slunce a sněhu a žijte naplno.

Jižní Tyrolsko je známo svou pohostinností překračující všechna očekávání, klidnou atmosférou a individuálním přístupem k potřebám každého z hostů. Po náročném dni se určitě rádi zastavíte na slunečných terasách horských chat, kde na Vás čeká přátelská atmosféra a odpočinek.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Hochpustertalu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hochpustertal - další odkazy

Zájezdy na hory do Hochpustertalu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Hochpustertalu? Širokou nabídku ubytování v Hochpustertalu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Rakousko a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist