Lyžařské zájezdy Kaunertal

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do údolí Kauner. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Rakouska a chcete v údolí Kauner strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do údolí Kauner, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do údolí Kauner.

Lyžařské zájezdy do údolí Kauner

Zájezdy Kaunertal - ilustrační fotografie Zájezdy Kaunertal - ilustrační fotografie Zájezdy Kaunertal - ilustrační fotografie

Rekreační a odpočinkové středisko Kaunertal s mnoha malými usedlostmi se rozkládá v nadmořské výšce 1 270 – 1 600 m. Užijte si tady nádhernou zimní krajinu obklopenou horským světem. Pokud pojedete do tyrolského Kaunertalu, již zdaleka uvidíte dominantu údolí, vrcholek Weißseespitze (3 535 m). Bez problémů se dostanete autem přes ledovcovou silnici, dále lanovkou a lyžařskými vleky až k horské restauraci Gletscherrestaurant v nadmořské výšce 2 750 m. Zde se nabízí sněhová zábava opravdu pro všechny snowboardisty, lyžaře, milovníky carvingu, závodníky i „chytače bronzu“. Oblast ledovce nabízí 9 lyžařských vleků a 36 km sjezdovek. K lyžování láká prašan i svahy s hlubokým sněhem.

Široké a jednotně nakloněné svahy jsou ideální pro začátečníky, kteří mohou až na několik výjimek použít celou řadu sjezdovek. Díky přehlednosti a šířce sjezdovek se hodí lyžařský areál také pro rodiny s dětmi. Místní lyžařské kurzy jsou určené pro děti již od 4 let. Stabilitu a určitou úroveň lyžařských dovedností vyžaduje například sjezd v terénu Weißseejoch 1 nebo 2, které jsou obzvláště na začátku celkem náročné. Nejdelší sjezdovkou je NörderjochOchsenalm o délce 8 km, nejtěžší zase Wiesejaggl o délce 2 km.

Dobře upravené sjezdovky na severním svahu Weisseespitze garantují až do léta optimální tréninkové podmínky pro profesionální lyžaře. Kaunertalský ledovec využívají národní i mezinárodní tréninkové skupiny a lyžařské týmy v disciplínách lyžování, snowboardingu a běžkách. Pro tyto účely je upravován speciální svah oddělený od sjezdovek pro veřejnost, kde tak mohou nerušeně profesionální sportovci trénovat.

V Kaunertalu mají již dlouhou tradici freestylové sporty. Co v Evropě existuje snowboarding, je Kaunertal středem pozornosti. Místní ledovec byl jednou z prvních oblastí, který vybudoval zařízení pro snowboardisty. V této roli se dodnes nic nezměnilo, na ledovci je trvale udržovaný snowpark, který patří k nejlepším v Evropě! Co se týče akcí, patří kaunertalský „opening“ mezi ty nejzajímavější v zimě. Halfpipe v Kaunertalu je daleko známé pro svůj perfektní tvar, který upravují moderní halfpipe frézy.

Než se v Kaunertalu vydáte na après-ski, musíte se nejprve dostat přes ledovcovou silnici do Feichtenu. Zde se mnoho lidí setkává v podniku KIWI (Kirchenwirt), a to především snowboardisté a mladí lidé. Nachází se zde také internetový terminál. Zajímavá je také návštěva podniku Huberts Pfiffalm, kde si můžete dát mnoho pfiffů, nejmenších jednotek piva, a proto vždy čerstvých. Otevírací doba je tu velmi variabilní.

Kaunertalský ledovec a skiareál Fendels zaručují dohromady lyžování od října do června. Na širokých a nepřeplněných sjezdovkách se nachází dostatek místa pro vaše obloučky. Lyžařský areál Fendels nabízí jemné i razantní lesní sjezdy od prosince do dubna. Každý čtvrtek je možné noční lyžování i sáňkování při umělém osvětlení. Sáňkařská dráha byla dokonce oceněna pečetí za kvalitu spolkovou zemí Tyrolsko.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do údolí Kauner

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** BelvedereHotel****
Ried im Oberinntal

Hotel**** FeichtnerhofHotel****
Feichten im Kaunertal

Studio / Apartmán*** Tia ApartStudio / Apartmán***
Feichten im Kaunertal

Hotel*** Tia MonteHotel***
Feichten im Kaunertal

Hotel*** Tia Monte SmartHotel***
Feichten im Kaunertal

Kaunertal - další odkazy

Zájezdy na hory do údolí Kauner - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v údolí Kauner? Širokou nabídku ubytování v údolí Kauner nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Rakousko a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist