Lyžařské zájezdy Lofer

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Loferu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Rakouska a chcete v Loferu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Loferu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Loferu.

Lyžařské zájezdy do Loferu

Zájezdy Lofer - ilustrační fotografie Zájezdy Lofer - ilustrační fotografie Zájezdy Lofer - ilustrační fotografie

Krajina je opravdu impozantní, uprostřed majestátních hor Loferer Steinbergen leží vesnička Lofer im Saalachtal. Návštěvníky zde neočekává žádné rušné lyžařské středisko, ale útulné, pro rodiny s dětmi přátelské místo s hezkými lyžařskými svahy na náhorní plošině Loferer Almu, s převážně lehkými sjezdy a nádhernými zimními turistickými cestami.

Lofer je centrálně umístěný v trojmezí Bavorska, Salcburska a Tyrolska, a je přístupný z německé strany i bez mýtného. Lofer si zachoval všechno, co tvoří typickou vesnici. Zastrčená místa a klikaté uličky najdete všude, k tomu poklidné centrum bez dopravy, auto můžete klidně odstavit, protože všechno je pohodlně dosažitelné pěšky. Ačkoliv je Lofer s rozlohou 55 km ² nejmenší, s 2 000 obyvateli je nejlidnatější ze všech čtyř míst v údolí Saalachtal.

Lofer je hezká vesnice s úzkými uličkami a útulnými zákoutí. Z většiny ubytování je možné se dostat k dolní stanici lanovky Loferer Alm-Bahn, dokonce zde jezdí zdarma vláček Kasirasi-Truck. I sousední střediska St. Martin, Unken a Weißbach nabízejí relaxaci a příjemné prostředí. Loferer Alm je rodinné lyžařské středisko. Většinu maximálně středně obtížných sjezdovek máte na dosah díky sedačkovým lanovkám Family Express a Schönbühelbahn.

Celkem 46 km sjezdových tratí je opravdu dobře udržováno. Dokonce i nejdelší, 8 km dlouhý sjezd do údolí, s výškovým převýšením 1 000 metrů určitě zvládnou i začátečníci. Lyžování na širokých a nepřeplněných sjezdovkách bez hektiky a spěchu je zde prioritou. Sportovní lyžaři najdou ideální terén u strmé lanovky Grubhörndl na překrásné černé sjezdovce Hochwena Alpin (délka 1,5 km) a také mimo upravené sjezdovky ve volném terénu. Také pro ty nejmenší se nabízí ideální terén s lyžařskými vleky Sumsi-Kinderliften na Loferer Almu a dětský svět u dolní stanice lanovky Almbahn I. Velmi vhodný pro děti i začátečníky je lyžařský vlek Loderbichl-Tellerlift. Vhodným doplňkem k lyžařské nabídce na Loferer Almu jsou lyžařské vleky Heutallifte nad Unkenem, svahy jsou lehké až středně těžké.

Pro snowboardisty a freestylisty nabízí snowpark L.A celkem 18 railů a jumpů. Kolem Loferu najdete také upravované běžkařské tratě, o celkové délce 80 km v údolí Saalachtal, mírné až středně těžké náročnosti. Kromě poměrně nenáročných běžkařských tras v Saalachtalu zkušení běžkaři preferují především vysokohorské stopy v Heutalu nebo ještě „o patro výše“, na Loferer Almu.

Máte-li rádi klid, potom se vydejte na zimní turistické stezky na Loferer Alm, které vedou k nádherným pastvinám až do nadmořské výšky 1 400 metrů. Obě sáňkařské dráhy s délkou 2 a 6 km potěší nejen děti. Při umělém osvětlení je možné sáňkovat až do noci. Po dni plném sportu si můžete užít zábavy v místních hostincích a horských chatách, relaxovat v bazénu nebo se potit v sauně. Kromě velkého skiopeningu se zde každý rok koná mnoho zimních akcí, které by si hosté neměli nechat ujít za žádných okolností.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Loferu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Ferienhotel MartinerhofHotel***
St. Martin bei Lofer

Lofer - další odkazy

Zájezdy na hory do Loferu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Loferu? Širokou nabídku ubytování v Loferu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Rakousko a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist